На Закарпатті до приїзду Порошенка в ями на дорогах висадили фіалки

У місті Виноградово на Закарпатті у ями на дорогах встановили горщики з квітами. До міста плану свій візит президент Петро Порошенко, тож таким мешканці висловили протест проти показового наведення «марафету».

Про це пише місцеве видання «Голос Карпат».

Так, мешканці встановили квіти у ямах посеред вулиць Ардовецька, Персикова та Івана Франка. У горщиках були квіти віоли (фіалка садова).

«Вздовж маршруту гаранта на Закарпатті поспіхом латають ями, чистять від сміття узбіччя, вичісують мости — усе в кращих традиціях минулого століття. У Виноградові вирішили приєднатися до всеобласного «марафету» більш креативно, по-новому», — пише видання.

Зазначається, що вулиці, які прикрасили квітами, вибрані не випадково. Раніше у місті відремонтували лише вулицю Копанську, яка виконує таку ж важливу артеріальну роль для міста. «Інші ж три головні шляхи — в аварійному стані. Вони знаходяться на обласному балансі, однак роблять репутаційні втрати саме для міста», — пише видання.

Журналісти нагадали, що у Виноградові не вперше привертають увагу до катастрофічного стану дорожнього покриття таким чином. Першу таку акцію провели по вулиці Персиковій минулої весни.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве мужчину переехал поезд

От полученных ужасных травм мужчина погиб на месте происшествия....

Це може бути цікавим

Астрономы зафиксировали метеорный взрыв в атмосфере

Астрономы из НАСА заметили метеорный взрыв в атмосфере....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Ученые признали известное лекарство для сердца опасным для сердца

Европейские ученые заявили, что препараты для снижения высокого кровяного давления могут спровоцировать остановку сердца....

Загрузка...