Українські потяги розділять на три класи

Компанія "Укрзалізниця" запланувала провести в майбутньому чергову тарифікацію пасажирських перевезень за рівнем комфорту.

Укрзалізниця

Пасажирські поїзди планують розділити на 3 класи.

Глава правління компанії Євген Кравцов розповів, що такий поділ є буквально необхідним, аби надати "Укрзалізниці" можливість встановила економічно обґрунтовані ціни на квитки в поїздах з найвищим рівнем комфорту.

- У поїздах буде 3 класу - економ, стандарт і комфорт. Їх розділять за рівнем сервісу. За відповідний сервіс буде введено відповідна вартість квитка, - розповів глава правління.

Також він наголосив, що перевезення класу люкс всеодно матимуть економічно обґрунтовану вартість із врахуванням того, що компанія інвестує в такий клас поїздів більше грошей. Слід зауважити й те, що пасажири, які користуються такими потягами, є платоспроможними.

Окрім цього Кравцов заявив, що підвищення тарифів не торкнеться малозабезпечених верств населення. Таким чином вартість квитків на перевезення в економ-класі залишаться дешевими й доступними.

За його ж словами, впровадження класів поїздів зараз вже на завершальному етапі, йде готовий наказ, є узгодження Міністерство інфраструктури. Питання має бути цілковито вирішене у найближчі кілька днів.

Нагадаємо,

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Генетически отредактированный продукт начали использовать в общепитах США

В соусах, заправках и во фритюре сети ресторанов США начали использовать масло, произведенное из генетически отредактированных соевых бобов....

Це може бути цікавим

Слепым мышам удалось вернуть зрение благодаря генной терапии

Исследователям удалось без особых усилий вернуть зрение лабораторным мышам с помощью генной терапии....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Українські листоноші стануть отримувати більше

В «Укрпошті» анонсували два етапи підвищення зарплат для листонош та начальників сільських поштових відділень....

Загрузка...