Українські потяги розділять на три класи

Компанія "Укрзалізниця" запланувала провести в майбутньому чергову тарифікацію пасажирських перевезень за рівнем комфорту.

Укрзалізниця

Пасажирські поїзди планують розділити на 3 класи.

Глава правління компанії Євген Кравцов розповів, що такий поділ є буквально необхідним, аби надати "Укрзалізниці" можливість встановила економічно обґрунтовані ціни на квитки в поїздах з найвищим рівнем комфорту.

- У поїздах буде 3 класу - економ, стандарт і комфорт. Їх розділять за рівнем сервісу. За відповідний сервіс буде введено відповідна вартість квитка, - розповів глава правління.

Також він наголосив, що перевезення класу люкс всеодно матимуть економічно обґрунтовану вартість із врахуванням того, що компанія інвестує в такий клас поїздів більше грошей. Слід зауважити й те, що пасажири, які користуються такими потягами, є платоспроможними.

Окрім цього Кравцов заявив, що підвищення тарифів не торкнеться малозабезпечених верств населення. Таким чином вартість квитків на перевезення в економ-класі залишаться дешевими й доступними.

За його ж словами, впровадження класів поїздів зараз вже на завершальному етапі, йде готовий наказ, є узгодження Міністерство інфраструктури. Питання має бути цілковито вирішене у найближчі кілька днів.

Нагадаємо,

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Очищення промислових стічних вод. Досвід компанії «Люстдорф»

Площа очисного комплексу становить 7,3 тис....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​В каких областях Украины включили отопление в квартирах

Отопление в жилых домах частично подключили уже в 10 областях Украины....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Ровенской области мать избила месячного младенца до реанимации

С синяками, ссадинами и кровью на лице....

Загрузка...
Загрузка...