Що поєднує соціологію та моду? Розкажуть у Pinchuk Art Center

17 березня в Pinchuk Art Center відбудеться презентація проекту на перетині соціології та моди “Tailored CharacterII”

17-го березня в Києві відбудеться презентація концепціїї під назвою “Tailored CharacterII” під брендом одягу української дизайнерки Наталì Гампль "HH_moda". Показ заплановано в центрі сучасного мистецтва “Pinchuk Art Center” в 19:00, у форматі фешн-перформансу.

Преамбулою до показу стане вступна лекція української прогнозерки моди професорки Київського університету ім. Бориса Грінченка Liana Bilyakovych.

Концепція бренду HH_moda – віддзеркалити в одязі характер героя. Алгоритм роботи над колекцією передбачає велику частку дослідження: методологічно опрацьовуються інтерв’ю та фотографії героїв-натхненників, проводиться аналіз стилю. В міжнародній команді бренду є також художники, психоаналітики та соціологи, які спільно з дизайнерами проводять аналіз особистості розробляють портрет героя, увиразнюючи особливу його рису. Все це в комплексі становить ID-book, який відповідно складається з аналізу потенціалів, мудборду стилю і портрету героя. Далі всі отримані змісти переносяться на силует і тканину.

Героями цьогорічної колекції були: Mariana Romaniak Jarko Sébalo Veronika Ostrovska Daniele Passarelli Isabella Burtscher Enrico Muzzolini.

Наталì Гампль, українка, позиціонує себе як дизайнер характеру, засновниця бренду одягу HH_moda. На даний час проживає у Відні, викладає в Приватному Університеті Зігмунда Фройда психологію моди, працює при Інституті якісних соціальних досліджень IKUS та є куратором школи моди НН FaschionSchool for Kids.

Нагадаємо,

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чи варто купувати кутовий диван з каркасом ДСП?

Сьогодні матеріалів, з яких роблять дивани - безліч....

Це може бути цікавим

Стало известно, от чего зависят надбавки к пенсиям

Надвавки к пенсиям украинцев различаются из-за разного страхового стажа и уровня средней зарплаты....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

РФ за все время оккупации Крыма потеряла более $150 миллиардов

Россия за 5 лет оккупации Крыма потеряла более 150 миллиардов долларов....

Загрузка...