Що поєднує соціологію та моду? Розкажуть у Pinchuk Art Center

17 березня в Pinchuk Art Center відбудеться презентація проекту на перетині соціології та моди “Tailored CharacterII”

17-го березня в Києві відбудеться презентація концепціїї під назвою “Tailored CharacterII” під брендом одягу української дизайнерки Наталì Гампль "HH_moda". Показ заплановано в центрі сучасного мистецтва “Pinchuk Art Center” в 19:00, у форматі фешн-перформансу.

Преамбулою до показу стане вступна лекція української прогнозерки моди професорки Київського університету ім. Бориса Грінченка Liana Bilyakovych.

Концепція бренду HH_moda – віддзеркалити в одязі характер героя. Алгоритм роботи над колекцією передбачає велику частку дослідження: методологічно опрацьовуються інтерв’ю та фотографії героїв-натхненників, проводиться аналіз стилю. В міжнародній команді бренду є також художники, психоаналітики та соціологи, які спільно з дизайнерами проводять аналіз особистості розробляють портрет героя, увиразнюючи особливу його рису. Все це в комплексі становить ID-book, який відповідно складається з аналізу потенціалів, мудборду стилю і портрету героя. Далі всі отримані змісти переносяться на силует і тканину.

Героями цьогорічної колекції були: Mariana Romaniak Jarko Sébalo Veronika Ostrovska Daniele Passarelli Isabella Burtscher Enrico Muzzolini.

Наталì Гампль, українка, позиціонує себе як дизайнер характеру, засновниця бренду одягу HH_moda. На даний час проживає у Відні, викладає в Приватному Університеті Зігмунда Фройда психологію моди, працює при Інституті якісних соціальних досліджень IKUS та є куратором школи моди НН FaschionSchool for Kids.

Нагадаємо,

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Очищення промислових стічних вод. Досвід компанії «Люстдорф»

Площа очисного комплексу становить 7,3 тис....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Покарання за прогули: Рада розглядає новий законопроект

У Верховній Раді вирішили дати бій прогульництву народних депутатів....

Загрузка...
Загрузка...