«Батьківщина» стала на захист малого підприємництва в Києві

14 березня кияни прийшли під стіни Київради, щоб висловити свій протест проти знищення робочих місць, які багато років поспіль дозволяли їм годувати сім’ї.

Як повідомляє прес-служба Київського міського партосередку, киян збурив проект рішення «Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності».

Проектом рішення передбачено провести в трьох районах столиці аукціони там, де підприємці вже працюють багато років: у Святошинському, Оболонському і Дніпровському. Авторами рішення є три депутати Київради від Блоку Петра Порошенка: В. Михайленко, А. Странніков, А. Андрєєв. Останній очолює КП «Київблагоустрій».

За словами підприємців, вони вклали гроші у малі архітектурні споруди, і в них є підозра, що всі поставлені лоти може виграти один підприємець. На всі місця можуть претендувати тільки найзаможніші. А потім влаштують перепродаж торгівельних місць. Підприємці, які втратять робочі місця, потім ще й будуть додатково сплачувати оренду цьому оператору. За ініціативи фракції «Батьківщина» в сесійну залу запросили представників протестувальників. Народний депутат від БПП Дмитро Білоцерковець, який практично контролює ситуацію з малими архітектурними формами в Києві, не зміг переконати людей в справедливості проекту рішення.

- Давайте будемо чесними й відвертими хоча би перед собою. В Києві 10 районів. Одні чомусь ідуть по одній схемі градацій, всі інші йдуть по іншій схемі. Люди вже не раз оплачували свої місця. Тепер ви їм пропонуєте взяти участь у розіграші «хто більше заплатить». І тому їм треба вчетверте, вп’яте заплатити за ті місця, які вони займають. Підходи зовсім незрозумілі. Рішення це може призвести до одного: з’явиться декілька крупних операторів, які будуть завідувати районами чи шматками Києва, - заявив Володимир Бондаренко, голова фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Киян запрошують пройти медичне обстеження у спеціальних наметах

Протягом минулого тижня послугою безкоштовного медичного обстеження у спеціальних наметах скористалися більше тисячі киян і практично у кожного були виявлені пе....

Це може бути цікавим

В Раді хочуть ввести мораторій на монетизацію субсидій

Народний депутат Сергій Каплін зареєстрував у Раді проект постанови про запровадження мораторію на монетизацію субсидій (№10155)....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Киеве неизвестный напал на наблюдателя ОБСЕ

В Киеве неизвестный мужчина напал на женщину, которая оказалась французской представительницей Бюро по демократическим институтам и правам человека при ОБСЕ....

Загрузка...