«Батьківщина» стала на захист малого підприємництва в Києві

14 березня кияни прийшли під стіни Київради, щоб висловити свій протест проти знищення робочих місць, які багато років поспіль дозволяли їм годувати сім’ї.

Як повідомляє прес-служба Київського міського партосередку, киян збурив проект рішення «Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності».

Проектом рішення передбачено провести в трьох районах столиці аукціони там, де підприємці вже працюють багато років: у Святошинському, Оболонському і Дніпровському. Авторами рішення є три депутати Київради від Блоку Петра Порошенка: В. Михайленко, А. Странніков, А. Андрєєв. Останній очолює КП «Київблагоустрій».

За словами підприємців, вони вклали гроші у малі архітектурні споруди, і в них є підозра, що всі поставлені лоти може виграти один підприємець. На всі місця можуть претендувати тільки найзаможніші. А потім влаштують перепродаж торгівельних місць. Підприємці, які втратять робочі місця, потім ще й будуть додатково сплачувати оренду цьому оператору. За ініціативи фракції «Батьківщина» в сесійну залу запросили представників протестувальників. Народний депутат від БПП Дмитро Білоцерковець, який практично контролює ситуацію з малими архітектурними формами в Києві, не зміг переконати людей в справедливості проекту рішення.

- Давайте будемо чесними й відвертими хоча би перед собою. В Києві 10 районів. Одні чомусь ідуть по одній схемі градацій, всі інші йдуть по іншій схемі. Люди вже не раз оплачували свої місця. Тепер ви їм пропонуєте взяти участь у розіграші «хто більше заплатить». І тому їм треба вчетверте, вп’яте заплатити за ті місця, які вони займають. Підходи зовсім незрозумілі. Рішення це може призвести до одного: з’явиться декілька крупних операторів, які будуть завідувати районами чи шматками Києва, - заявив Володимир Бондаренко, голова фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Украине не допустят артистов, которые выступали в России, к национальному отбору на Евровидение-2020

Организаторы ввели новое правило отбора на Евровидение....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Очищення промислових стічних вод. Досвід компанії «Люстдорф»

Площа очисного комплексу становить 7,3 тис....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Мінсоцполітики розповіли, що буде з управліннями соцзахисту

Міністерство соціальної політики України не планує скорочувати управління соціального захисту в регіонах, але проведе аналіз функцій цих структурних підрозділі....

Загрузка...
Загрузка...