Хірурга, котрого підозрюють у вбивстві пацієнтки, судитимуть

Лікаря-хірурга з Білої Церкви, котрого підозрюють у вбивстві пацієнтки - судитимуть.

Новини Києва, кримінал

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

- Білоцерківською місцевою прокуратурою Київської області повідомлено про підозру провідному хірургу Білоцерківського обласного онкологічного диспансера у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.140 КК України, - розповів автор.

Зокрема, лікар підозрюється у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків внаслідок несумлінного ставлення до них, що потягло за собою смерть пацієнтки.

Встановлено, що після проведення повторного оперативного втручання потерпілій, медиком не забезпечено адекватного лікування, не вжито термінових лікувальних заходів, направлених на боротьбу з гострою крововтратою та не встановлено своєчасного діагнозу хворої.

Таким чином, між порушеннями, що були допущені лікарем-хірургом-онкологом при наданні медичної допомоги потерпілій по усуненню кровотечі та компенсації крововтрати і настанням її смерті, вбачається прямий причинно-наслідковий зв'язок.

На даний час, досудове розслідування триває.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Airbus планирует разработать экологичный самолет к 2030 году

Авиаконцерн Airbus может разработать не загрязняющий окружающую среду самолет к 2030 годОб этом сообщает Bloomberg со ссылкой на исполнительного директора компании Airbus ExO A....

Це може бути цікавим

В Италии подсчитали ущерб от наводнения

На восстановление Венеции правительство планирует потратить около 20 млн....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Єдиний номер для всіх екстренних служб. В Україні планують новацію

В Україні хочуть перевести всі екстрені служби на один номер “112”Перехід на єдиний номер необхідний для адаптації до норм ЄС....

Загрузка...