Держдеп США оголосив тендер на захист Україні від російських хакерів

Заради підтримки свободи Інтернету на території України в умовах "гібридної війни" з РФ Державний департамент США оголосив тендерна відповідну програму.

Про це повідомленняється на сайті Держдепу, передає УНІАН.

У документі сказано, що Держдеп США, а також Бюро з питань демократії, прав людини і праці (DRL) оголосили відкритий конкурс для організацій, які зацікавлені в подачі заявок на програми, що сприяють свободі Інтернету в Україні. Для реалізації такої програми в Держдепі запропонували об'єднатися експертам техсфери, представникам громадянського суспільства, ЗМІ, юристам і так далі, щоб розробити можливий сценарій захисту Інтернету в Україні та перешкоди «гібридній війні» з Російською Федерацією.

Програма повинна зосередитися на консенсусі серед зацікавлених сторін в Україні щодо свободи висловлення думок під час конфлікту, зокрема щодо розв'язання питань самоцензури, а також перетину між питаннями національної безпеки та свободи слова в Інтернеті, - сказано в документі.

Тендер передбачає, що фінансувати цю програму будуть від 1 до 3 років. США готові профінансувати ініціативу в розмірі від 500 тисяч доларів до понад 1,18 мільйона доларів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​20 000 киевлян первыми услышали, как звучит «Голос воды»

Сердца свыше 20 000 людей бились в такт музыке от 4 самых известных украинских исполнителей, которые выступали больше 3 часов и спели 15 композиций вживую врамках арт-п....

Це може бути цікавим

Стало известно, сколько украинцев живут не по прописке

В Украине около 3,3 миллионов взрослых граждан страны проживают не по своей прописке....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В столице мужчина погиб занимаясь в фитнес-клубе

На столичной Троещине мужчина умер в ходе занятий в фитнес-зале....

Загрузка...