Пенсіонерка померла і "ожила" у морзі

У російському морзі літня небіжчиця "раптом ожила", але після того, як її доправили до відділення інтенсивної терапії, вона померла «знову» через кілька годин.

жінка ожила в морзі

62-річна жінка випивала у родичів в селі у віддаленій Амурській області на сході Росії, коли вона померла вперше.

Місцеві звіти стверджують, що поліцейський, який прибув на місце, засвідчив смерть старенької, перш ніж подзвонити в місцевий підрядник і забрати тіло в морг.

Робітниця морга надягала бірку на палець жінці, коли та раптом почала рухатися.

Санітарка негайно викликала швидку допомогу, і фельдшери 40 хвилин реанімували жінку, яка постраждала від сильного переохолодження, за словами головного лікаря Михайла Данилова.

Її доставили до реанімації в Білогірську лікарню, де, пізніше в той же день, вона померла, повідомляє Міністерство охорони здоров’я регіону.

Медики кажуть, що якщо б їй надали невідкладну медичну допомогу замість того, щоб везти морг, вона б мала шанс вижити.

Ведеться розслідування її загибелі з боку поліції та інших правоохоронних органів.

Працівник охорони здоров’я каже, що поліцейський порушив правила, не викликавши швидку допомогу і самовільно засвідчивши смерть потерпілої.

Ще почитати:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Аэропорт Борисполь возобновил работу

Аэропорт Борисполь под Киевом возобновил свою работу после остановки из-за выброса вредных веществ с содержанием аммиакаСпасатели Государственной службы по чрез....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Львівський муніципалітет пропонує мешканцям міста скинутись на балкони

Мешканці платять сталу суму – 10 тисяч гривень, решту витрат бере на себе місто Муніципалітет Львова затвердив програму співфінансування реставрації балконів у б....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве на территории университета повесился парень

Молодой человек обнаружен повешенным на территории Киевского национального университета культуры и искусств утром в понедельник, 21 октября....

Загрузка...
Загрузка...