У Києві відбулась Національна конференція вчителів англійської мови

23-24 лютого у Києві відбулась національна конференція для викладачів англійської мови 6th SOVa – Grade Teacher Training Day.

Протягом двох днів інтенсивного професійного спілкування учасники конференції мали змогу обмінятися досвідом, методиками та підходами до викладання, а також, дізнатися про нові тенденції в освітній сфері.

Організаторами заходу виступили СОВа (Студія Освіти для Викладачів) та Grade Education Centre.

- Це було неймовірно! Нові ідеї, нові люди, новий досвід! Я хочу ще! - поділилась вряженнями одна із учасниць конференції.

Конференцію відвідало більше трьохсот осіб з усієї України. Також були учасники із закордону.

Відкривали захід відома тренерка, засновниця освітньої компанії СОВа Лана Сушко та Катерина Проценко, Director of Teacher Training в Grade Education Centre.

Організатори підготували змістовну та цікаву програму майстер-класів для вчителів. Під час заходу 50 кваліфікованих спікерів, які отримали міжнародні сертифікати для вчителів CELTA, Delta, або CELT-P і CELT-S. протягом 2 днів ділилися своїм досвідом роботи.

- CELTA — це міжнародний паспорт для викладачів, - вважає Катерина Проценко.
- Ми раді вітати міжнародних спікерів на нашій конференції. В той же час, дуже багато українців пройшли міжнародну сертифікацію, працювали зі студентами та викладачами закордоном. Вони набралися досвіду і готові ним поділитися, - говорить Лана Сушко.

Конференція була надзвичайно корисною для тих, хто має на меті посітйно підвищувати рівень своєї кваліфікації та навчати учнів за допомогою комунікативної методики

Одна із спікерів конференції, Інна Поліщук, також, поділилася своїми враженнями:

- Вражає, що 90% учасників конференції, це без перебільшень, експерти у своїй галузі, що можуть абсолютно вільно не лише говорити англійською, але й аналізувати тему новинок у методах освіти. Тому, дуже дякую організаторам події Лані Сушко та Катерині Проценко.

Учасники діляться враженнями та дякують організаторам Студія Освіти Викладачів СОВа та Grade Education Centre на Фейсбук сторінці заходу і залишають захоплені відгуки про подію:

- Неймовірно цікаві доповіді та воркшопи, виступи 52 спікерів, досвідчених викладачів та тренерів, в тому числі 2 гостей, спеціально запрошених з Лондона та Мілану, а також 12 виступів експертів з Grade Education Centre – і це ще далеко неповний перелік всіх особливостей конференції, - схвально написала одна із учасниць.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​С 1 декабря в Украине изменятся социальные стандарты

Новые социальные стандарты вступят в силу в Украине 1 декабря....

Це може бути цікавим

​Комитет Рады по свободе слова призвал СБУ проверить сайт «Миротворец»

Проверить деятельность сайта «Миротворец» призвал СБУ комитет Верховной Рады по свободе слова....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве на Шулявке автомобиль протаранил микроавтобус

Один человек пострадал в результате ДТП, которое произошло на проспекте Победы в Киеве вечером в среду, 20 ноября....

Загрузка...