Науковці попередили про небезпеку контактів землян з інопланетянами

На думку деяких науковців інопланетяни можуть розглядати землян як своїх прямих конкурентів, що підлягають тотальному знищенню.

Науковці попередили про небезпеку контактів землян з інопланетянами

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Контакт з прибульцями може виявитися небезпечним для людства, оскільки представники позаземного розуму здатні з легкістю знищити Землю. Такої думки дотримуються вчені з Університету Фрайбурга.

На думку експертів Міхаеля Шетше і Андреаса Антона, якщо у жителів інших планет схожі з людськими погляди, землян вони можуть розглядати як прямих конкурентів, які підлягають знищенню.

У своїй роботі вчені порівняли взаємодію з інопланетянами з контактом Європи і Америки, коли завойовники прийшли на конях і зі зброєю, внаслідок чого було знищено майже 90% місцевого населення.

Щоб уникнути такого сценарію, дослідники пропонують внести в ООН законопроект, який передбачають заборону для великих компаній і приватних фірм посилати сигнали в космос. В іншому випадку ті, хто його почують, можуть принести на Землю смерть і руйнування.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Британці знову хочуть референдум щодо Brexit

Сотні тисяч людей вийшли сьогодні на вулиці Лондона з вимогою повторний референдум щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу....

Це може бути цікавим

Адвокат побився з суддею та кинув у нього стілець

У Кривому Розі під час засідання адвокату та судді не вистачило юридичних аргументів в дискусії, тож адвокат вирішив кинути у суддю стільцем....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

У жахливій ДТП загинула маленька дитина

У Черкаській області легковик зіткнувся з вантажівкою....

Загрузка...