Науковці попередили про небезпеку контактів землян з інопланетянами

На думку деяких науковців інопланетяни можуть розглядати землян як своїх прямих конкурентів, що підлягають тотальному знищенню.

Науковці попередили про небезпеку контактів землян з інопланетянами

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Контакт з прибульцями може виявитися небезпечним для людства, оскільки представники позаземного розуму здатні з легкістю знищити Землю. Такої думки дотримуються вчені з Університету Фрайбурга.

На думку експертів Міхаеля Шетше і Андреаса Антона, якщо у жителів інших планет схожі з людськими погляди, землян вони можуть розглядати як прямих конкурентів, які підлягають знищенню.

У своїй роботі вчені порівняли взаємодію з інопланетянами з контактом Європи і Америки, коли завойовники прийшли на конях і зі зброєю, внаслідок чого було знищено майже 90% місцевого населення.

Щоб уникнути такого сценарію, дослідники пропонують внести в ООН законопроект, який передбачають заборону для великих компаній і приватних фірм посилати сигнали в космос. В іншому випадку ті, хто його почують, можуть принести на Землю смерть і руйнування.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как предупредить грипп и простуду

С приходом осени очень часто, к сожалению, приходит сезон болезней- простуда, грипп....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стартап готовий заплатити $ 127 тис. За ідеальне обличчя для робота

Лондонський стартап Geomiq шукає обличчя для людиноподібного робота, який буде допомагати літнім людям....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Вован и Лексус разыграли губернатора Аляски

Российские пранкеры Вован и Лексус (Владимир Кузнецов и Алексей Столяров) разыграли губернатора Аляски Майка Данливи от имени экс-премьера Украины Владимира Грой....

Загрузка...
Загрузка...