Гігантський тарантул напав на опосума (відео)

В одному з тропічних лісів Південної Америки зафіксували як гігантський тарантул напав на опосума і потягнув його у своє лігво.

Гігантський тарантул напав на опосума

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Зоологи з Мічиганського університету зняли в лісах Амазонії, як тарантул напав на молодого опосума і потягнув його в свою нору, щоб з’їсти. Незвичайний епізод дослідники описали в статті в журналі Amphibian and Reptile Conservation.

У лісах Амазонії вчені зняли павуків і багатоніжок, які харчувалися пуголовками, жабами, ящірками. Але справжньою зіркою став великий тарантул роду Pamphobeteus, який убив дитинча опосума і потягнув труп у своє лігво

- Ми побачили, як великий тарантул накинувся на опосума. Опосум слабко опирався і затих через півхвилини, - розповідає біолог Майкл Грандлер.

Дослідники відзначають, що це не єдиний подібний випадок. Так, у Південній Америці й Австралії павуки нерідко живляться зміями, мишами і птахами. Також відомі випадки, коли павуки полювали на рибу. Вважається, що полювання на великих тварин доповнює їх раціон, який складається в основному з комах. Однак масштаби цього полювання можуть бути недооцінені, вважають вчені.

- Дуже велика кількість дрібних хребетних в Амазонії, очевидно, гине через членистоногих, таких, як великі павуки та багатоніжки, - кажуть вони.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Кровь в киевские больницы будут доставлять на мтотоциклах

Экстренно доставлять кровь для переливания в медучреждения столицы будут доставлять волонтеры ОО "Moto"....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Представлена коллекция одежды для космических туристов

Компания Virgin Galactic Ричарда Брэнсона и американский бренд Under Armour представили коллекцию одежды для космических туристов....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Британии задержаны подозреваемые в краже золотого унитаза из дворца Черчилля

Троих людей, который подозревают в краже 18-каратного золотого унитаза из родового дворца Уинстона Черчилля, задержали полицейские в Британии....

Загрузка...
Загрузка...