Гігантський тарантул напав на опосума (відео)

В одному з тропічних лісів Південної Америки зафіксували як гігантський тарантул напав на опосума і потягнув його у своє лігво.

Гігантський тарантул напав на опосума

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Зоологи з Мічиганського університету зняли в лісах Амазонії, як тарантул напав на молодого опосума і потягнув його в свою нору, щоб з’їсти. Незвичайний епізод дослідники описали в статті в журналі Amphibian and Reptile Conservation.

У лісах Амазонії вчені зняли павуків і багатоніжок, які харчувалися пуголовками, жабами, ящірками. Але справжньою зіркою став великий тарантул роду Pamphobeteus, який убив дитинча опосума і потягнув труп у своє лігво

- Ми побачили, як великий тарантул накинувся на опосума. Опосум слабко опирався і затих через півхвилини, - розповідає біолог Майкл Грандлер.

Дослідники відзначають, що це не єдиний подібний випадок. Так, у Південній Америці й Австралії павуки нерідко живляться зміями, мишами і птахами. Також відомі випадки, коли павуки полювали на рибу. Вважається, що полювання на великих тварин доповнює їх раціон, який складається в основному з комах. Однак масштаби цього полювання можуть бути недооцінені, вважають вчені.

- Дуже велика кількість дрібних хребетних в Амазонії, очевидно, гине через членистоногих, таких, як великі павуки та багатоніжки, - кажуть вони.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Булінг у школі: матір школяра відповість за дії свого сина

Булінг у школі має каратися: у Києві матір школяра відповість за дії свого сина....

Це може бути цікавим

В Кривом Роге избили полицейских и отобрали оружие

В Кривом Роге возле ночного клуба группа мужчина избили двоих полицейских и отобрали у одного из них оружие....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Специалисты “Нафтогаза” рассказали, почему "газ Фирташа" такой дорогой

Украинские облгазы Дмитрия Фирташа работают с многочисленными нарушениями, удорожающие цену “голубого топлива” для населения - вывод специалистов “Нафтогаза....

Загрузка...