Археологи майже знайшли гробницю Олександра Македонського

Під час розкопок у древньому царському кварталі Олександрії археологи знайшли декілька артефактів, які можуть вказати місце розташування гробниці великого полководця.

Археологи майже знайшли гробницю Олександра Македонського

Про це повідомляє Урядовий кур’єр з посиланням на National Geographic, передає Соцпортал.

В ході розкопок у древній Олександрії археологи виявили скульптуру епохи еллінізму. На думку дослідників, вона зображує Олександра Македонського і може вказувати на місце поховання знаменитого полководця, гробницю якого розшукують вже протягом багатьох століть.

Керівник експедиції грецький археолог Калліопа Лімнеос-Папака переконана, що її команда опинилася на межі розгадки цієї таємниці. Калліопа 21 рік шукає могилу Олександра Македонського. Археологам вперше вдалося виявити руїни Олександрії, так званий царський квартал, найперші споруди древнього міста.

У пошуках гробниці археологи застосовують стародавні джерела і сучасні технології. Зокрема, вони за допомогою комп'ютера сканують ґрунт, завдяки чому дізналися, що під поверхнею сучасного міста знаходяться 14 аномалій і одна з них може виявитися могилою Олександра Македонського.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Херсонцы против возможного назначения Зеленского: петиция и пикеты

Возможное новое назначение от Зеленского главы Облгосадминистрации вызывает протесты у активистов....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Столичный пляж покроют песком с Багамских островов

Пляж "Троещина" будет покрыт "багамским" песком и получит "Голубой флаг"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Загрузка...
Загрузка...