Археологи майже знайшли гробницю Олександра Македонського

Під час розкопок у древньому царському кварталі Олександрії археологи знайшли декілька артефактів, які можуть вказати місце розташування гробниці великого полководця.

Археологи майже знайшли гробницю Олександра Македонського

Про це повідомляє Урядовий кур’єр з посиланням на National Geographic, передає Соцпортал.

В ході розкопок у древній Олександрії археологи виявили скульптуру епохи еллінізму. На думку дослідників, вона зображує Олександра Македонського і може вказувати на місце поховання знаменитого полководця, гробницю якого розшукують вже протягом багатьох століть.

Керівник експедиції грецький археолог Калліопа Лімнеос-Папака переконана, що її команда опинилася на межі розгадки цієї таємниці. Калліопа 21 рік шукає могилу Олександра Македонського. Археологам вперше вдалося виявити руїни Олександрії, так званий царський квартал, найперші споруди древнього міста.

У пошуках гробниці археологи застосовують стародавні джерела і сучасні технології. Зокрема, вони за допомогою комп'ютера сканують ґрунт, завдяки чому дізналися, що під поверхнею сучасного міста знаходяться 14 аномалій і одна з них може виявитися могилою Олександра Македонського.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві вкотре припинить курсувати популярний трамвай

Чергові зміни у роботі популярного київського трамваю №1 пов’язані із ремонтом трамвайної колії....

Це може бути цікавим

Ученые нашли загадочные гигантские объекты в центре галактики

Астрономы зафиксировали присутствие неизвестных структур в Млечном Пути, чье происхождение пока остается неизвестным....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Киеве школьные каникулы продлили из-за выборов

В Киеве в связи с выборами 31 марта школьные каникулы продлят на один день....

Загрузка...