В Україні знову зросли ціна на хліб, ковбасу та масло

Щоправда, хліб ковбаса та масло – це далеко не єдині продукти, які в січні цього року знову зросли у ціні. Окрім них подорожчали крупи, соняшникова олія, алкогольні напої.

В Україні знову зросли ціна на хліб, ковбасу та масло

Про це повідомляє УНН з посиланням на Держстат, повідомляє Соцпортал.

За місяць (січень 2019-го до грудня 2018-го) в Україні подорожчали низка продуктів харчування та алкогольних напоїв.

Зокрема, зросли ціни на хліб — у середньому на 35 коп. за буханку. Станом на січень поточного року буханку хліба пшеничного з борошна вищого гатунку можна було купити в середньому за 22,2 грн, буханку хліба пшеничного з борошна першого гатунку — за 17,8 грн, буханку хліба житнього, житньо-пшеничного — за 18,6 грн.

Також подорожчало масло вершкове на 82 коп. — до 39,7 грн за 200 грамів продукту, крупи ячні — на 15 коп., до 11,9 грн за кг, ковбаси варені першого сорту — на 40 коп., до 93,6 грн за кг, сало — на 45 коп., до 76,7 грн за кг, олія соняшникова — на 12 коп., до 35,1 грн за літр.

Також, в Україні подорожчали алкогольні напої. Зокрема, пляшка пива вітчизняних марок об’ємом 0,5 літра подорожчала на 25 коп. — до 15,3 грн.

Пляшка вина об’ємом 0,75 л виросла в ціні на 39 коп. — до 63,2 грн, пляшка горілки об’ємом 0,5 л — на 40 коп., до 91,04 грн.

Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Лоукост Ryanair отменяет полеты из Киева в Германию и Швецию

Лоукост меняет график в летнем расписании на 2020 годRyanair с вступлением в силу в конце марта 2020 года летнего расписания полетов прекратит летать из Киева в аэропорт С....

Це може бути цікавим

Соцсети увлечены крысой, что тащила стаканчик кофе по платформе метро

У крысы нашлось много сторонников-кофеманов Крыса, тянущая кофейный стаканчик через платформу метро в Нью-Йорке, стала настоящей звездой соцсетей после того, как в....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Пожар в Одессе: Сегодня день траура в Украине

В Украине 8 декабря объявлено днем траура по жертвам пожара в Одесском колледжеПрезидент Украины Владимир Зеленский своим указом объявил 8 декабря днем траура с це....

Загрузка...