В Україні знову подешевшав борщовий набір

За рахунок зниження цін на буряк, картоплю та моркву в Україні наприкінці зими подешевшав борщовий набір.

В Україні подешевшав борщовий набір

Про це повідомляє Інфо-Шувар, передає Соцпортал.

На початку березня, на ринку овочів «борщового набору» склалась доволі неочікувана для більшості продавців ситуація. Як мінімум три з п’яти овочевих позицій українського «борщу», станом на 1 березня, пропонуються на ринку дешевше, ніж на початку весни 2018 року. Мова, перед усім, йде про картоплю, моркву та буряк.

Дорожче минулого року сьогодні тільки цибуля та білоголова капуста, при цьому, зростання ціни продовжується тільки по капусті, тоді як ціни на цибулю теж поступово знижуються під тиском збільшення обсягів імпорту на ринку.

Нині Капуста пропонується по 11,5-13 грн/кг (0,38-0,43 EUR/кг), це майжев 2 рази більше , порівняно із початком березня 2018 року. Ціни на цибулю становлять 10-12,5 грн/кг (0,32-0,41 EUR/кг), тобто в 2,5рази дорожче, ніж рік тому, але пропозиція імпортної цибулі на ринку продовжує зростати, створюючи додатковий тиск на ціни.

Ціни на моркву за останній тиждень зими просіли на 6% досягнувши рівня 5-10 грн/кг (0,16-0,33 EUR/кг). Рік тому морква коштувала 8-9 грн/кг (0,2-0,3 EUR/кг) .

Ціни на буряк сьогодні становлять 4-9,5 грн/кг (0,13-0,31 EUR/кг), а це на 15% дешевше, ніж рік тому.

Картопля за останній тиждень лютого подешевшала майже на 20%, сьогоді її вартість становить 3-6 грн/кг (0,09-0,2 EUR/кг) і це вже на 20% дешевше, ніж на початку березня 2018 року.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В течение 2019 года в Украине было зафиксировано 75 случаев нападения на журналистов

Большинство нападений на журналистов остаются нераскрытыми - Сергей ТомиленкоВсего за последние три года было зафиксировано 250 случаев нападения на представител....

Це може бути цікавим

"Мандариновый" маникюр: Идеи для нейл-арта

Зима - это всегда горы мандарин....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Фастове рецидивист убил своего сожителя-пенсионера

Пенсионер упрекал того за то, что не платит за жилье Правоохранители задержали ранее судимого уроженца Винницкой области, который убил своего 62-летнего сожителя, к....

Загрузка...