Чемпіонати світу з екзотичних видів спорту, які цього року відбудуться в Україні

Цього року українці матимуть нагоду відвідати чемпіонати світу з таких екзотичних видів спорту, як середньовічний бій та перегони на драгонботах.

Чемпіонати світу з екзотичних видів спорту, які відбудуться в Україні

Українці здебільшого віддають перевагу перегляду традиційних олімпійських видів спорту. Та й роблять це по телевізору.

А дарма. Адже у світі існує чимала кількість видів спорту, про які ви навіть і не чули, але які, безумовно, варто побачити, - передає Соцпортал.

Тим більше, якщо змагання відбуваються поруч. Тож, варто лише не полінуватися, відірватися від телевізора, сходити та отримати масу позитивних емоцій та неймовірних вражень.

Чемпіонат світу з середньовічного бою

На три дні Київська область перетворитися на справжню середньовічну Європу, адже тут з 16 по 19 травня відбудеться чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF-2019.

Організатори заходу обіцяють масштабне дійство і радять обов’язково його відвідати, щоб потім не пошкодувати.

До України завітають більше тисячі лицарів із 40 країн світу, які демонструватимуть свою вправність у володінні мечем в одиночних та групових поєдинках. У програмі чемпіонату є навіть така родзинка, як жіночі бої.

Власне, сам чемпіонат світу відбудеться у парку «Київська Русь», де створені усі належні умови як для учасників так і для глядачів.

Зокрема, облаштовано декілька ристалищ, проживатимуть учасники у середньовічному таборі, де про 21 століття нагадуватимуть лише туалети та душові кабінки.

Українська збірна розраховує виступити не гірше, ніж на минулому чемпіонаті у Шотландії, де наші лицарі здобули дві золотих та три срібних нагороди.

Клубний чемпіонат світу з драгонботу

Якщо ви не просто любитель екзотики, а ще й швидкості, то ласкаво просимо на клубний чемпіонат світу з драгонботу, який відбудеться 12-15 вересня у Києві на Оболонській набережній.

Можна бути впевненим, що веслування на великих каное, розрахованих на 22 та 12 чоловік, до яких кріпляться голова та хвіст дракона не залишить вас байдужим.

Перегони відбудуться на дистанціях 200, 500 та 2000 тисячі метрів.

Команда кожної країни зможе виставити максимум сім човнів. А загалом очікується, що до Києва завітають понад 5 тисяч веслувальників.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В 2019 году Украина может получить новую партию оружия

Петр Порошенко попросил Курта Волкера о поставках новой партии противотанковых комплексов, патрульных кораблей, ракетных противокорабельных и противовоздушных ....

Це може бути цікавим

В США ширится волна запретов на использование устройств для вейпинга

В очередном городе США в законодательном порядке запрещено использование устройств для вейпинга....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Ученые нашли кусок исчезнувшего континента

Ученые из США нашли в Индийском океане обнаружили загадочные породы, которые содержат кварцит....

Загрузка...