В Америці знайшли тату-машинку з голок кактуса

На думку вчених примітивним інструментом для нанесення на тіло татуювань користувалися представники однієї з старовинних індіанських культур.

В Америці знайшли тату-машинку з голок кактуса

Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на sciencedirect.com, передає Соцпортал.

Археологи Університету штату Вашингтон в західній частині Північної Америки знайшли найстарішу машинку для татуювання.

Невеликий інструмент з ручкою з гілки чагарнику і голкою від кактуса був виготовлений близько двох тисяч років тому представниками індіанської культури анасазі, також відомими як предки Пуебло.

Антрополог Ендрю Гіллрет-Браун випадково натрапив на інструмент розміром з ручку, коли проводив інвентаризацію археологічних матеріалів, які зберігалися на складі більше 40 років.

Перш найраніші знахідки тату-машинок датувалися між 1100 і 1280 роком нашої ери. Ця тату-машинка вважається найстарішою.

Інструмент складається з майже девятисантиметровой дерев'яної ручки, зробленої з гілки чагарнику Rhus trilobata, з'єднаної в кінці розділеними листям юки з двома паралельними шипами кактуса, пофарбованими в чорний колір на їх кінчиках.

Залишки татуювальних пігментів на кінчику зацікавили вченого, який швидко розпізнав в знахідці інструмент для нанесення таких малюнків.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Гельсинський університет відмовився від яловичини

Гельсінський університет виключає яловичину з меню, щоб зменшити свій вуглецевий слідПочинаючи з лютого, всі кафе UniCafe, що належать шкільного та студентського сою....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На інвестфорумі в Маріуполі за участю Зеленського будуть 350 гостей і понад 50 організацій - Мендель

Прес-секретар глави держави закликала представників ЗМІ вже зараз починати реєструватися для участі у заході На інвестиційному форумі в Маріуполі, в якому має вз....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На что живут переселенцы. ИНФОГРАФИКА

Большая часть переселенцев сетует на низкие доходы68,5% внутренне перемещенных лиц (ВПЛ) в местах компактного проживания (МКП) оценивают свой уровень доходов как нед....

Загрузка...
Загрузка...