Угорщина хоче збудувати міст в Україну

Про це йдеться у повідомленні посольства України в Угорщині. Відповідно до їх інформації Угорщина має намір збудувати міст через Тису біля Чопа.

міст через Тису

Угорська сторона повідомила, що фінансування проекту буде отримано після 2020 року. Про це йшлося під час двосторонньої зустрічі в Міністерстві інфраструктури України за участі заступника державного секретаря з питань регіональної і прикордонної співпраці МЗС Угорщини Петера Кішш-Парціу і посла Угорщини в Україні Іштваном Ійдярто.

Також сторони домовлялися про можливість зменшення часу проходження потяга «Мукачево-Будапешт» з 7 до 6 годин. У цьому напрямку йде активна робота.

На зустрічі було обговорено важливі питання двосторонньої співпраці, насамперед поточна ситуація щодо інфраструктурних проектів Рамкового договору між Урядом України та Урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, який було підписано 24 листопада 2016 року в м. Будапешт: Об’їзна автомобільна дорога м. Берегово та с. Астей до КПП "Лужанка"; М-24 Велика Добронь - Мукачеве – Берегове – КПП "Лужанка", км 24+675 – км 49+715; М-23 Берегове – Виноградів– В. Копаня, км 2+700 – км 21+400; М-26 КПП "Вилок" – Вилок– Неветленфолу – КПП "Дякове", км 0+000 – км 10+700; М-08 обхід м. Ужгород – КПП "Ужгород", км 0+000 – км 14+900".

Нагадаємо,

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Протестующие в Тбилиси штурмуют парламент

Активисты, прорвавшиеся на территорию парламента, кричат, что выиграют и пройдут внутрь....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Объявлен хедлайнер «Ukrainian Song Project»

Долгожданный музыкальный проект Ukrainian Song Project огласил новых хедлайнеров....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стоимость отопления и горячей воды планируют снизить

Через неделю в Украине обещают снизить среднюю стоимость за отопление и горячую воду....

Загрузка...
Загрузка...