Три працівниці та працівник отримали тяжкі опіки на металургійному заводі

Кривий Ріг травмувались працівниці25 лютого на підприємстві “АрселорМіттал Кривий Ріг” три жінки та молодий хлопець потрапили під струмінь пари та отримали тяжкі опіки. Працівники збирали проби для досліджень і в цей час стався неочікуваний викид в їх сторону.

Про це повідомив активістам Соціального руху представник Незалежної профспілки гірників України Микола Моряков.

Говорили, що це стажори постраждали. Але ні, всі працівниці оформлені. Молоді дівчата, 70-80-их років народження. Швидкі, медики оперативно зреагували, надали у нас першу медичні допомогу і вивезли до реанімобілей, які їх забрали у опіковий центр у Дніпро. Госпіталізували всіх чотирьох. В тяжкому стані, потребують пересадки шкіри, – зазначив профспілковець.

За його словами, компанія заявила, що при необхідності готова оплатити лікування постраждалих за кордоном.

Відповідно до даних Державної служби з охорони праці, щомісяця в Україні стаються десятки смертельних випадків на виробництві, як серед чоловіків, так і серед жінок.

Восьмого березня у Києві пройде Марш жінок. Одна з вимог акції – рівна оплата праці, незалежно від статі. Як відомо, розрив між “чоловічими” та “жіночими” зарплатами в Україні сягає близько 30%. У дискусіях такий стан речей часто називають справедливим, адже жінки працюють на “легких роботах“. Однак, як свідчить сумна статистика, сотні тисяч працівниць в Україні виконують тяжку та небезпечну роботу і мають право на адекватну зарплатню. В той же час всі робітники, незалежно від статі, заслуговують на безпечні та гідні умови праці, - зазначають активісти Соціального руху.

Вони нагадують, що наприкінці минулого року на заводі “Росава” на Київщині під колесами навантажувача загинула прибиральниця. Місцеві працівники зазначали, що в цехах було темно, оскільки адміністрація економить на електроенергії.

Окрім того, про загибель напарниці, а також власне травмування на виробництві активістам розповіла кранівниця з Києва. За її словами, через несправне обладнання на будмайданчиках, постійний примус до порушення техніки безпеки та перевтому нещасні випадки стаються дуже часто. А неналежно оформлені працівники та працівниці не можуть розраховувати на компенсацію.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Родила и выбросила в мусор. В Киеве разыскивают женщину

ЧП случилось на улице Героев СталинградаСтоличные полицейские сообщили подробности ЧП на улице Героев Сталинграда, где в мусорном контейнере возле жилого дома на....

Це може бути цікавим

ЗНО-2020: На пробне тестування зареєструвалися понад 65 тис. охочих

Більшість осіб, а це 48 816 осіб, виявили бажання складати пробне тестування із двох навчальних предметівПонад 65 тис....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Медики прогнозують пік захворюваності на грип в Україні наприкінці січня

Медики наголошують — панікувати не варто....

Загрузка...