Три працівниці та працівник отримали тяжкі опіки на металургійному заводі

Кривий Ріг травмувались працівниці25 лютого на підприємстві “АрселорМіттал Кривий Ріг” три жінки та молодий хлопець потрапили під струмінь пари та отримали тяжкі опіки. Працівники збирали проби для досліджень і в цей час стався неочікуваний викид в їх сторону.

Про це повідомив активістам Соціального руху представник Незалежної профспілки гірників України Микола Моряков.

Говорили, що це стажори постраждали. Але ні, всі працівниці оформлені. Молоді дівчата, 70-80-их років народження. Швидкі, медики оперативно зреагували, надали у нас першу медичні допомогу і вивезли до реанімобілей, які їх забрали у опіковий центр у Дніпро. Госпіталізували всіх чотирьох. В тяжкому стані, потребують пересадки шкіри, – зазначив профспілковець.

За його словами, компанія заявила, що при необхідності готова оплатити лікування постраждалих за кордоном.

Відповідно до даних Державної служби з охорони праці, щомісяця в Україні стаються десятки смертельних випадків на виробництві, як серед чоловіків, так і серед жінок.

Восьмого березня у Києві пройде Марш жінок. Одна з вимог акції – рівна оплата праці, незалежно від статі. Як відомо, розрив між “чоловічими” та “жіночими” зарплатами в Україні сягає близько 30%. У дискусіях такий стан речей часто називають справедливим, адже жінки працюють на “легких роботах“. Однак, як свідчить сумна статистика, сотні тисяч працівниць в Україні виконують тяжку та небезпечну роботу і мають право на адекватну зарплатню. В той же час всі робітники, незалежно від статі, заслуговують на безпечні та гідні умови праці, - зазначають активісти Соціального руху.

Вони нагадують, що наприкінці минулого року на заводі “Росава” на Київщині під колесами навантажувача загинула прибиральниця. Місцеві працівники зазначали, що в цехах було темно, оскільки адміністрація економить на електроенергії.

Окрім того, про загибель напарниці, а також власне травмування на виробництві активістам розповіла кранівниця з Києва. За її словами, через несправне обладнання на будмайданчиках, постійний примус до порушення техніки безпеки та перевтому нещасні випадки стаються дуже часто. А неналежно оформлені працівники та працівниці не можуть розраховувати на компенсацію.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как рассчитать будущую пенсию по формуле ПФУ

При этом точный размер будущей выплаты могут рассчитать только в Пенсионном фонде....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Начал работу Синод: первые подробности

В Софии Киевской начал свою работу священный Синод Православной церкви Украины....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Бетонные джунгли: чем опасно лето в городе

Стоим в пробке…Наши областные центры разрослись до неузнаваемости....

Загрузка...
Загрузка...