Переваги сучасних електричних конвекторів

Якщо приміщення потребує додаткового обігріву в холодну пору року, однак важливим для власника є безпека, енергозбереження та збереження інтер`єру, чудовим рішенням може стати електричний конвектор.

Цей сучасній вид обігрівальних приладів представлений у більшості всесвітньо відомих брендів побутової техніки. На відміну від обігрівачів попередніх поколінь, електричній конвектори мають сучасний компактний дизайн, що дозволяє їм органічно поєднуватись з елементами сучасного дизайну, розміщуватись на підлозі, закріплятись на стіні або вбудовуватись у меблі. До того ж вони відрізняються ергономічністю, автоматизацією роботи та високим рівнем безпеки використання. Окрім того, сучасні моделі електричних конвекторів часто мають важливі та корисні додаткових функцій, такі як очищення та іонізація повітря.

Це дозволяє використовувати подібні конвектори і в дитячих кімнатах, школах чи дитсадках, і в спальнях чи вітальнях, і в офісах чи закладах харчування.

Принцип роботи електричних конвекторів досить простий - холодне повітря потрапляє через нижні і бічні отвори в корпус обігрівача. Там нагрівається і виходить через верхні отвори, поступово заповнюючи приміщення та витісняючи холодне повітря. Тож відбувається постійна циркуляція і рівномірний обігрів.

Електричні конвектори в інтернет-магазині «БТ-Сервіс» представлені від таких брендів, як Atlantic, Electrolux, Mitsushito, Noirot, Olmo, Roda, Cooper & Hunter та інших. Всі вони мають сертифікати якості, гарантію та привабливі ціни.

Незалежно від бренду та наявності додаткових функцій всі електроконвектори можуть похвалитися рядом переваг. Це:

  • високий рівень ефективності
  • безшумна робота
  • рівномірний обігрів всього приміщення -
  • компактний, сучасний та надійний корпус
  • автоматизація роботи
  • управління термостатом
  • високий рівень безпеки.

Щодо останнього пункту, то деякі моделі додатково мають таймерам виключення, аварійне виключення при падінні чи пошкодженні, та також блокування від дітей, що робить їх придатними для використання у приміщеннях, де є багато малюків.

Співробітники компанії «БТ-Сервіс» радо розкажуть про переваги і особливості кожної з представлених моделей електричних конвекторів, а безкоштовна доставка в Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Львові і Харкові та в інших міста України зробить покупку ще приємнішою.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні почали продавати першу вітчизняну редиску

Нині вітчизняну редиску можна придбати на 15% дешевше, ніж у березні минулого року....

Це може бути цікавим

Водій іномарки на смерть збив велосипедиста

На одній з трас у Львівській області водій іномарки збив велосипедиста, який від отриманих травм загинув на місці пригоди....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Під завалом породи загинув шахтар

Вночі на одній із вугільних шахт у Львівській області внаслідок обвалу породу загинув шахтар....

Загрузка...