Вчені переконують, що на астероїдах можна добувати корисні копалини

Група вчених вважає, що на астероїдах цілком можливий видобуток корисних копалин, але проводити його треба не на поверхні, а зсередини небесних тіл.

Вчені переконують, що на астероїдах можна добувати корисні копалини

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Вчені Віденського університету прийшли до висновку, що видобуток корисних копалин на астероїдах більш реалістичне, якщо його вести зсередини небесних тел. Препринт їх наукової роботи опубліковано в репозитарії arXiv.

Фахівці припустили, що можна використовувати відцентрову силу, яка виникає при обертанні небесного тіла, як джерела штучної гравітації. Дослідники змоделювали сценарій, при якому космічна станція для видобутку копалин знаходиться всередині астероїда діаметром від 100 до 500 метрів.

У результаті з’ясувалося, що навантаження, які виникають в результаті дії відцентрової сили,знаходяться в межах, достатніх для збереження міцності порід. Відзначається, що якщо відомий склад і щільність порід, а також внутрішня структура астероїда, то на ньому можливе розміщення бурів.

У такому разі видобування корисних копалин слід починати з центру астероїда у напрямку до його поверхні. Крім того, споруда внутрішніх помешкань дозволить захистити гірничодобувну команду від дії космічної радіації.

Вчені попереджають, що при розрахунку міцності порід слід, однак, враховувати, що зліт і посадка космічного корабля змінює момент імпульсу астероїда, сприяючи його уповільнення або прискорення.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Искусственный интеллект способен спасти человечество от климатической катастрофы

Искусственный интеллект способен спасти человечество от глобального изменения климата....

Загрузка...

Це може бути цікавим

За выходные в столице зафиксировали три температурных рекорда

22−23 июня Киев был отмечен сразу тремя температурными рекордами....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

З нового навчального року школярам стане доступна​ сімейна освіта

З 1 вересня для українських школярі встане доступна сімейна освіта....

Загрузка...
Загрузка...