Імена супутникам Юпітера будуть обирати на конкурсі

Конкурс для обрання імен для 5 поки що не названих супутників Юпітера триватиме до 15 квітня.

Імена супутникам Юпітера будуть обирати на конкурсі

Про це повідомляють Українські новини, передає Соцпортал.

В інституті Карнегі оголосили про початок конкурсу на назви для 5 супутників Юпітера, у яких досі немає імен. В цьому конкурсі можна буде взяти участь до 15 квітня.

Запропонувати назви зможуть користувачі Twitter. Повідомляється, що 3 із 5 супутників планети відкрили у 2003 році, один в 2017 і ще один у 2018.

Для участі у конкурсі необхідно написати на Twitter-сторінці NameJupiter'sMoons свої пропоновані назви, коротко пояснивши, чому супутники назвати треба саме так і додати хештег #NameJupitersMoons.

Уточнюється, що назви супутників в ідеалі повинні бути на честь коханок або нащадків бога Юпітера (Зевса), повинні охоплювати 16 символів (краще всього, якщо слово буде одне), при цьому слово не може бути образливим в будь-якій мові чи культурі, не може бути рекламним, повторювати назви інших супутників або астероїдів.

Крім цього не можна назвати супутники іменами людей, місць або подій, які відомі в політичній, військовій та релігійній сферах, а також не можна називати іменами живих людей.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Премьер-министр Украины прокомментировал информацию об аномальном загрязнении воздуха в некоторых областях

Алексей Гончарук сообщил, что украинское правительство изучает распространенную в сети информацию о сильном загрязнении воздуха....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Генштаб предлагает платить одинаково резервистам и контрактникам

Законопроект, который предусматривает, что резервисты, заключившие контракт на прохождение службы в военном резерве, будут иметь за дни выполнения служебных обяз....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Поставлен рекорд по продолжительности беспересадочного перелёта

Пассажирский самолёт австралийской авиакомпании Qantas Airways поставил рекорд по продолжительности беспересадочного перелёта....

Загрузка...
Загрузка...