Українські біатлоністи не змогли відзначитися у спринтерській гонці на Чемпіонаті Європи

Кращим серед українців став Дмитро Підручний, який із двома промахами посів 18-те місце.

Про це повідомляє champion.com.ua, передає Соцпортал.

Сьогодні, 23-го лютого в білоруських Раубичах чоловічою спринтерською гонкою продовжився чемпіонат Європи-2019 з біатлону.

Ніхто з шести українців не зміг закрити всі 10 мішеней. Сергій Семенов допустив один промах, Дмитро Підручний, Артем Прима та Руслан Ткаленко промахувалися двічі, а Тарасу Лесюку довелося пробігти три кола штрафу.

Що стосується підсумкових місць, то Підручний став 18-м, Прима 26-м, у Ткаленка 33-тя позиція, а Семенов показав 41-ий час на фініші. Тищенко зупинився буквально за крок від гонки переслідування, програвши 60-му місцю 0,4 секунди, а Лесюк пробитися в персьют багато в чому завадили проблеми з гвинтівкою, які виникли на стрільбі лежачи.

Чемпіоном Європи в спринті став норвежець Тар'єй Бо, срібну медаль для Швеції завоював Єспер Нелін, бронзова нагорода в активі росіянина Дмитра Малишка.