У Києві з’явиться вулиця Джохара Дудаєва

Пропозиції про перейменування однієї з вулиць у Соломонс’якому районі на честь Джохара Дудаєва сьогодні підтримала комісія Київської міськради з питань містобудування.

У Києві з’явиться вулиця Джохара Дудаєва

Про це на своїй сторінці у facebook повідомив муфтій Духовного управління мусульман України «УММА» Саїд Ісмагілов, передають Новини Києва. Соцпортал.

- Сьогодні Постійна комісія Київської міської Ради з питань містобудування, архітектури та землекористування затвердила результати громадських обговорень. За результатами громадських обговорень. комісія підтримала рішення, що вулиця Проектна 13119 в Шевченківському районі має бути перейменована на честь Аміни Окуєвої, а вулиця Іскрівська у Солом'янському районі має бути перейменована на вулицю Джохара Дудаєва, - зазначив Ісмагілов.

Однак, за його словами, перш ніж це питання потрапить на розгляд сесії Київської міськради, ого повинні погодити ще дві комісії.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Тимошенко: Ми йдемо до парламенту сильною командою і з планом дій, що забезпечить результат за 100 днів

Мета партії «Батьківщина» – пройти в парламент, створити «коаліцію дій» і на базі Нового курсу почати відроджувати Україну....

Загрузка...
Загрузка...