​У Києві пройшов турнір «Футбол проти гомофобії»

Турнір «Футбол проти гомофобії» пройшов в столиці України. Вісім команд і близько 60 учасників з п’яти міст країни минулих вихідних провели в Києві турнір з міні-футболу.

Усі учасники представляли різні соціальні, антифашистські, ЛГБТК, ліві та культурно-спортивні ініціативи, а саме змагання пройшло в в рамках місяця міжнародної кампанії дії проти гомофобії у футболі. В запеклій боротьбі перемогу вибороли представники Житомира «Карма Королева». Другими була команда лівої платформи «Республіка». Замкнула трійку переможців команда «@париш», зубри DIY-ліг.

Та головною у змаганнях була не перемога за будь-яку ціну, а чесна та красива гра, дружній футбол, який несе в собі цінності рівності, солідарності та взаєморозуміння. Організатори турніру – Асоціація «Кармелюк» – за допомогою спорту прагнуть сприяти подоланню таких соціальних хвороб, як гендерна нерівність, расизм, булінг, зробити свій внесок у формування егалітарного суспільства.

Суспільству, в якому не стане місця викиданню людей за його рамки, в якому на заміну бідності та дискримінації прийде рівність, повага, відчуття безпеки і захищеності. На закритті турніру свої гостросоціальні і нонконформістські треки зачитав хіп-хоп-виконавець MC Купер - представник команди «Пірати» зі Львова. А організатори турніру розповіли про проблему гомофобії у футболі та нагородили всіх учасників призами і грамотами. Захід проходив за підтримки ФАРЄ у рамках Місяця Дії кампанії "Футбол проти гомофобії".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«Швидка» з хворою пенсіонеркою вилетіла з траси

Карета швидкої допомоги, яка вночі транспортувала 76-річну пенсіонерку до лікарні вилетіла з траси і ледь не перекинулася....

Це може бути цікавим

Молода жінка зарізала місячне немовля

Молода психічно хвора жінка зарізала власну дитину, яку народила місяць тому....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Можно ли стать донором крови после смерти?

Технически, кровь может использоваться после смерти....

Загрузка...