У Києві вирішили запровадити єдиний стандарт огорож під час ремонтних робіт

Огороджувальні бар’єри мають бути виготовлені з пластику, оснащені попереджувальними, світло відбивними та освітлювальними сигналами.

Про це Новини Києва. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Цієї суботи, 16 лютого, співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» встановили тимчасові огородження у місці виконання ремонту водопровідних мереж на тротуарі біля Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36).

Огорожі та спеціальні світловідбивні та освітлювальні сигнальні пристрої були закуплені наприкінці 2018 року в рамках виконання розпорядження КМДА № 520 «Про деякі питання благоустрою в місті Києві» від 28 березня 2018 року.

Відповідно до розпорядження, розриття та будівельні майданчики на дорогах загального користування у місцях проведення будівельних та ремонтних робіт повинні бути огороджені бар'єрами затвердженого архітипу з пластику та із попереджувальними сигналами.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

14 великих міст світу пообіцяли зменшити споживання м'яса

Мери 14 міст світу взяли на себе зобов'язання переконати городян менше їсти м'яса В рамках ініціативи C40 Cities Climate Leadership Group щодо пом'якшення наслідків кліматичної кри....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Прожиточный минимум будет влиять только на два вида выплат

Прожиточный минимум перестанет влиять на размеры абсолютного большинства выплат и льгот....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Очищення промислових стічних вод. Досвід компанії «Люстдорф»

Площа очисного комплексу становить 7,3 тис....

Загрузка...
Загрузка...