Гумові іграшки допомагають свиням набирати вагу

У ході цікавого експерименту група вчених дійшла висновку, що поросята, які граються з гумовими іграшками, швидше набирають вагу.

Гумові іграшки допомагають свиням набирати вагу

Про це повідомляє Meat-inform, передає Соцпортал.

Результати дослідження іспанських учених, які були опубліковані в журналі “Applied Animal Behavior Science”, показують – збільшити продуктивність свиней допомагає сприятливе оточення, іграшки та трави.

Через стрес та неспокій свині починають нервуватись, це відбивається й на їх фізичному стані – вони повільніше набирають вагу. Частіше стресу піддаються тварини, що живуть на великих господарствах. Іспанські вчені вирішили з’ясувати, як зменшити рівень”психологічного навантаження” на свиней і провели експеримент.

Кільком контрольним групам з 56 свиней створювали різні умови.

Тварини, які спали на тирсі, сіні з конопель, валеріани та інших трав, гралися гумовими іграшками, почали краще спати, були спокійнішими, мали менше механічних пошкоджень шкіри і через це швидше набирали вагу.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

3D-принтер сможет напечатать волосы для тех, у кого их нет

Проблема с залысинами и выпадением волос решена....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Финалистка шоу «Голос страны» презентовала сингл из будущего альбома

Одесситка и финалистка шоу «Голос страны-6» Татьяна Амирова, известная своим вкладом в возрождение еврейских традиций, представила новый сингл «Не спеши»....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Загрузка...
Загрузка...