Гумові іграшки допомагають свиням набирати вагу

У ході цікавого експерименту група вчених дійшла висновку, що поросята, які граються з гумовими іграшками, швидше набирають вагу.

Гумові іграшки допомагають свиням набирати вагу

Про це повідомляє Meat-inform, передає Соцпортал.

Результати дослідження іспанських учених, які були опубліковані в журналі “Applied Animal Behavior Science”, показують – збільшити продуктивність свиней допомагає сприятливе оточення, іграшки та трави.

Через стрес та неспокій свині починають нервуватись, це відбивається й на їх фізичному стані – вони повільніше набирають вагу. Частіше стресу піддаються тварини, що живуть на великих господарствах. Іспанські вчені вирішили з’ясувати, як зменшити рівень”психологічного навантаження” на свиней і провели експеримент.

Кільком контрольним групам з 56 свиней створювали різні умови.

Тварини, які спали на тирсі, сіні з конопель, валеріани та інших трав, гралися гумовими іграшками, почали краще спати, були спокійнішими, мали менше механічних пошкоджень шкіри і через це швидше набирали вагу.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Транзит газа через Украину: чем закончились переговоры Зеленского и Путина

Продление контракта по транзиту газа через Украину обсудили лидеры Украины и России Владимир Зеленский и Владимир Путин в рамках Нормандского саммита в Париже....

Це може бути цікавим

Что известно по итогам саммита "Нормандской четверки": основные тезисы

О неотложных мерах по стабилизации ситуации в зоне конфликта, имплементации политических положений Минских соглашений, а также о дальнейших шагах в вопросе урегу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...