Українців закликали відмовитися від "кривавого жлобства"

Зоозахисники з UAnimals впевнені, що хутряні ферми продукують так зване "криваве жлобство". І закликали до боротьби з ним.

зоозахист, хутряні ферми

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на UAnimals.

- Долучайтеся до флеш-мобу #хутроношутак на підтримку всеукраїнської антихутряної акції. На цьому фото єдиний варіант, як можна носити натуральне хутро, - запросили вони.

- Долучайтеся і ви! Робіть фото зі своїми пухнастими друзями на руках/шиях/колінах, викладайте фото в соціальні мережі та запрошуйте друзів на Всеукраїнську антихутряна акцію "Знімай хутро назавжди!". 24 лютого о 12:00 за ініціативи UAnimals подія одночасно пройде у 12 містах. Закликаємо українців відмовитися від кривавого матеріалу, а владу - заборонити хутряні ферми. В Києві зустрічаємося на Софійській площі - додали вони.

Крім того, нагадаємо, що:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Український воротар може отримати престижну нагороду

Український воротар Андрій Лунін, який належить мадридському "Реалу", і на правах оренди виступає за"Леганес" опинився у числі претендентів на нагороду "Golden Boy"....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало відомо, наскільки подорожчав традиційний український бутерброд

Традиційний український бутерброд з хліба, сала та часнику нині коштує майже 6 гривень....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые выяснили, что собаки могут понимать человеческую речь

Американские ученые выяснили, что собаки различают слова и псевдослова, причем активность мозга собак при обработке лексики противоположна активности мозга чело....

Загрузка...
Загрузка...