У Києві вирішили знести кінотеатр «Загреб»

Щоправда чиновники обіцяють, що на місці знесеного «Загребу» буде зведена будівля частина якої буде віддана під новий кінотеатр.

У Києві вирішили знести кінотеатр «Загреб»

Про це повідомляє Вечірній Київ, передають Новини Києва. Соцпортал.

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила рішення знести стару будівлю комунального кінотеатру «Загреб» у Голосіївському районі. Натомість планується залучити інвестора для створення на цьому місці нового об’єкта громадського призначення, частина якого, аналогічна за площею до старого кінотеатру, буде повернута у користування міста.

Як повідомила директор Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталія Мельник, рішення носить організаційний характер і спрямоване на підготовку до проведення самого інвестиційного конкурсу та залучення інвестора для будівництва об’єкта громадського призначення за зазначеною адресою.

Також вона зазначила, що кінотеатр «Загреб» не включений до програми приватизації комунального майна, тож є можливість вільного відведення земельної ділянки. Наразі вона нікому не належить, там затверджено Детальний план території (ДПТ), який дозволяє споруджувати на цій ділянці будівлі громадського призначення, в тому числі - і кінотеатр.

- Тобто функціональне призначення буде збережено – це буде громадська будівля з приміщеннями кінотеатру, - пообіцяла Наталія Мельник.

Нагадаємо:

Київ закупить 400 трамваїв, тролейбусів та електробусів за 5 років.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Улюблені суші: переваги та недоліки

Користь та шкода сучасних суші....

Загрузка...

Це може бути цікавим

С 1 июля стоимость электроэнергии днем и ночью сравняется

В Украине будет отменен ночной тариф на потребление электроэнергии для бытовых потребителей....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Поціновувачам акапельної музики: у Києві відбудеться Acapella Fest Kyiv

27 червня у Caribbean Club Concert Hall відбудеться VI Всеукраїнський фестиваль акапельної музики – Acapella Fest Kyiv....

Загрузка...
Загрузка...