​В Україні вчетверте на міжнародному рівні відзначили День святого Маруна

У Києві на високому міжнародному рівні відзначили День святого Маруна, духовного батька ліванців та покровителя маронітів, яких у світі налічують понад 10 мільйонів та багато з яких мешкають в Україні.

Цього року з нагоди свята в Україну вперше завітала відома у світі арабська співачка Кароль Самаха. До святкування долучилися українські та ліванські політики, діячі культури та мистецтв, а також посли Лівану, Палестини, Египту, Марокко, Франції, представники посольств Катару, ОАЭ, Іраку, Болгарії та Сирії. Серед поважних гостей заходу були присутні: посол Лівану в Україні пан Алі Дахер, посол України в Лівані Ігор Осташ, державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць, Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, благодійний діяч Катерина Ющенко, співзасновник «Ліванського культурного центру» Родріг Мерхеж, політичні діячі Мустафа Джемілєв, Мустафа Чубаров, Ільмі Умеров, Андрій Вадатурський, Рефат Чубаров, Сергій Соболєв, Микола Кадикало, Іван Мельничук, Віталій Корчик, співачка Ілларія, народний артист України Володимир Сіренко та інші.

Вже четвертий рік поспіль в першій декаді лютого “Ліванський культурний центр” за сприяння посольства Лівану в Україні, авіакомпанії «Браво» та Маронітської родини в Україні влаштовує урочисті заходи в столиці.

Посол Лівану в Україні пан Алі Дахер: "Цим концертом ми хотіли показати лівансько-українські культурні відносини у різному світлі. У світлі мистецтва, музики, танцю, пісні - творчості та поширення контактів між людьми. Я впевнений, що високий рівень українського мистецтва дасть можливість українцям ознайомитися з ліванською культурою та естетично збагатить культури наших країн”.

Першою частиною святкування Дня святого Маруна стала урочиста передача мощей святого Шарбеля та служба в маронітському обряді арамійською, сиріакською та арабською мовами під проводом Архієпископа Пола Саяха, яка пройшла в Кафедральному cоборі св. Олександра. А вже ввечері в Національній опері України зібралось понад тисяча осіб під патронатом Посла Лівану в Україні пана Алі Дахера вшанувати святого Муруна.

Кароль Самаха заспівала у супроводі симфонічного оркестру під керівництвом Заслуженого артиста України Володимира Сіренка. Особливим сюрпризом для гостей свята став спільний виступ легендарної співачки з Маруном Мерхежем - засновником“Ліванського культурного центру”. Окрім виступу Кароль, на гостей вечора чекав концерт духового оркестру та хореографічні номери від танцювального ансамблю під керівництвом ліванського хореографа Самі Хаджа.

Ще почитати:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Интернетбуллинг фанатов «Звездных войн»: кого травят «фантасты - «радикалы»

Что такое интернет-травляЯвление интернет-травли знакомо каждому из нас, кем бы мы ни были – пострадавшим, агрессором или просто наблюдателем....

Це може бути цікавим

В МОЗ перечислили гарантированные медицинские услуги

С апреля запускается программа медицинских гарантий - перечня всегда и полностью бесплатных медицинских услуг....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Азалии и камелии. В киевском ботсаду распустились яркие цветы

В киевском ботаническом саду имени Гришко начался сезон цветения азалий и камелий....

Загрузка...