​Олексій Кучеренко: тільки Тимошенко та «Батьківщина» дбають про столицю

Днями, 9 лютого кандидат на пост Президента Юлія Тимошенко провела відкриту зустріч із тисячами киян, на Контрактовій площі.

До відкритого діалогу з громадою долучився й екс-міністр з питань житлово-комунального господарства, голова Спілки власників житла України Олексій Кучеренко.

Як повідомляє прес-служба Київського міського партійного осередку, Олексій Кучеренко підтримав кандидата в президенти Юлію Тимошенко й зазначив, що тільки її команда насправді піклується про столицю.

- Навіть будучи в опозиції до влади, «Батьківщина» міста Києва домоглася зниження тарифів на обслуговування будинків і прибудинкових територій вдвічі, - заявив Олексій Кучеренко.

Голова СВЖУ запевнив, що саме команда «Батьківщини» має достатньо досвіду та амбіцій, аби вирішити всі актуальні проблеми Києва, серед яких і проблема масової забудови.

- Команда Тимошенко зламає симбіоз комунальної мафії та забудовників. Будувати зможуть лише компанії, до яких є довіра, на основі генерального плану. Збудоване житло перевірятимуть на основі стандартів, - запевнив Олексій Кучеренко.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Что известно по итогам саммита "Нормандской четверки": основные тезисы

О неотложных мерах по стабилизации ситуации в зоне конфликта, имплементации политических положений Минских соглашений, а также о дальнейших шагах в вопросе урегу....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Какие финансовые потери Украины от агрессии РФ

Потери Украины от российской агрессии составляют 50-150 миллиардов долларов - Милованов Из-за агрессии РФ, в период с 2014 по 2015 года Украина потеряла 15-20% ВВП....

Загрузка...