Стрільцівський степ: жінку, яка виявила браконьєрів звинуватили у браконьєрстві

Стрільцівський степ став ареною небаченого досі зимового сафарі.

Там були знайдені сліди полювання на території заповідника, в абсолютно заповідному степу, на схилах Великих Тернів. На території заповідника знайдені чисельні сліди від снігоходу. Це навіть не сліди, а цілі дороги, вони добре ущільнені, помітно, що каталися регулярно.

3 лютого науковий співробітник Стрільцівського степу Лариса Боровик повідомила про браконьєрське полювання на території цього заповідника– місцеві мешканці показали їй набиті снігоходом і покрапленікров’ю дороги.

А вже 6 лютого її керівництво заявило, що ці дороги вона сама і наїздила…

Нагадаємо, Стрільцівський степ є відділенням відділення Луганського природногозаповідника, що підпорядкований НАН України. І за своєю сутністю, і зазаконом заповідник є природоохоронно-науковою установою.

- Академія ж до «своїх» заповідників відноситься як до звичайних лабораторій,приділяючи велику увагу науковій діяльності, і майже ніякого –охоронній.Через таке відношення керівництва багатьох з них перетворилися намісцевих царьків – поки їх наукові підлеглі роблять свою роботу, вониможуть робити все, що собі завгодно. Додає їм свободи й те, що цізаповідники знаходяться далеко від центрів суспільного життя(Стрільцівський степ - біля села Криничне Міловського району Луганської області) – куди рідко навідуються і перевіряючи, іактивісти, а ентузіасти-одинаки лишаються ентузіастами-одинаками... - вважають екоактивісти, що підтримують зоозахисницю.

Нагадаємо,

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Зниклу на Одещині дівчинку знайшли мертвою

В смт Іванівка Одеської області знайшли мертвою 11-річну місцеву дівчинку Дашу Лук’яненко, яка зникла вдень 13 червня....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Кучма назвал ключевое условие для снятия торговой блокады Донбасса

Кучма назвал в Минске ключевое условие для снятия торговой блокады Донбасса....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве погиб Дмитрий Тымчук

По его словам, Тымчук нанес себе смертельное ранение во время чистки наградного пистолета....

Загрузка...
Загрузка...