Нацбанк прогнозує зростання українського експорту

У 2019 – 2021 роках планується частково рефінансувати виплати за зовнішнім державним за рахунок зовнішніх офіційних залучень і розміщень облігацій зовнішньої держпозики.

Про це йдеться на сайті Національного банку України, інформує Соцпортал з посиланням на БізнесЦензор.

- Надходження в державний сектор від зовнішніх донорів в 2019 – 2021 роках (МВФ – $6,5 млрд, ЄС і Світового банку – $1,6 млрд) разом з розміщенням облігацій зовнішньої держпозики на суму $8,5 млрд дозволять рефінансувати велику частину виплат за зовнішніми зобов'язаннями, – наголошується в документі.

При цьому Нацбанк прогнозує зростання українського експорту в 2019 році на 2% з його прискоренням в 2020 – 2021 роках до 3%.

У той же час темпи зростання імпорту товарів в 2019 – 2021 роках, згідно з прогнозом, сповільняться до 3-4% (в порівнянні з 14% в 2018 році).

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Петух смертельно ранил своего хозяина

В Индии умер 50-летний мужчина от удара петухаК ноге бойцовской птицы было привязано лезвие....

Це може бути цікавим

Как не заразиться короновирусом в самолете - советы

Многие крупные аэропорты усилили контроль за пассажирами прибывающими из КитаяХотя большинство стран оценивают риск заражения граждан короновирусом «2019-nCoV» из К....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как вычислить подделку - советы

Отдавая немаленькую сумму за новую вещь, хочется быть уверенным, что покупаешь оригиналНа что стоит обратить внимание в первую очередь, когда приобретаешь брендов....

Загрузка...