​Як кияни готуються до масштабної зустрічі з жінкою-політиком

Столичні мешканці активно готуються до зустрічі із кандидатом на пост Президента України Юлією Тимошенко.

Відкритий діалог відбудеться 9 лютого, о 14:00 на Контрактовій площі у Києві.

Як повідомляє столична прес-служба партійного осередку, на вулицях Києва можна зустріти людей із плакатами з символічними написами «Я йду на зустріч із Юлією Тимошенко». Це прихильники кандидата, які долучились до флешмобу «Кияни за Юлю», що має на меті проінформувати більшу кількість людей про подію.

Раніше повідомлялося, що рішення про висування лідера «Батьківщини» на пост Президента України на виборах, які відбудуться 31 березня 2019 року було прийнято 22 січня, під час всеукраїнського з'їзду партії.

Відповідно до останніх результатів соціологічної групи «Рейтинг», опитування громадської думки під назвою «Моніторинг електоральних настроїв українців», збільшується кількість тих, хто вірить в перемогу Юлії Тимошенко на президентських виборах. 23% респондентів переконані в її перемозі. В серпні 2018 таких було 16%, у червні - 12%.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые доказали эффективность голодания в продлении жизни

Ученые из США смогли доказать, что уменьшение калорий способствует продлению жизни....

Це може бути цікавим

На границе нашли труп российского пенсионера

По предварительной информации на трупе 62-летнего пенсионера, который явояется гражданином РФ, следов насильственной смерти не обнаружено....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Ученые рассказали, почему кости становятся хрупкими в старости

Ученые из СШа выяснили, что у пожилых людей с возрастом после серьезных переломов конечностей плохо восстанавливаются конечности по причине растущего уровня вос....

Загрузка...