Банк намагається виселити на вулицю переселенців з гуртожитку у Київській області

Родинам дали п’ять днів для того, щоб вони залишили приміщення гуртожитку. За інформацією мешканців, наразі рейдери оточили гуртожиток.

У селищі Рогозів мешканці гуртожитку при місцевій швейній фабриці стали заручниками судової тяжби власника підприємства та Альфа банку. Фабрика має заборгованість по кредиту, отриманому в банку. Банк подав позов до суду. Інша сторона конфлікту, власник фабрики, про це не була повідомлена.

За словами мешканців, представники банку запевняють, що суд підтримав позов та передав установі фабрику разом з гуртожитком. Однак власник та мешканці до сих пір не бачили цього рішення суду. Замість цього навколо гуртожитку з’явилися невідомі, які цілодобово патрулюють територію. Була змінена охорона будівлі.

В гуртожитку з 2014 року мешкають вісім родин внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей, які працюють на фабриці. Наразі через конфлікт вони можуть втратити житло та роботу. На вулиці можуть опинитися діти.

Ще почитати:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

После оккупации Крыма у России только один путь, - СМИ

После оккупации Крыма в 2014 году Россия ступила на путь авторитаризма....

Це може бути цікавим

“Підгледіла”: В Киеве откроется откровенная фотовыставка

С 22 по 31 марта в Музее истории Киева (ул....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Минсоцполитики рассказали о санкциях за неуплату "коммуналки" после монетизации субсидий

Об этом сообщил генеральный директор Директората семьи и социальной поддержки Минсоцполитики Виталий Музыченко, передает УБР....

Загрузка...