Банк намагається виселити на вулицю переселенців з гуртожитку у Київській області

Родинам дали п’ять днів для того, щоб вони залишили приміщення гуртожитку. За інформацією мешканців, наразі рейдери оточили гуртожиток.

У селищі Рогозів мешканці гуртожитку при місцевій швейній фабриці стали заручниками судової тяжби власника підприємства та Альфа банку. Фабрика має заборгованість по кредиту, отриманому в банку. Банк подав позов до суду. Інша сторона конфлікту, власник фабрики, про це не була повідомлена.

За словами мешканців, представники банку запевняють, що суд підтримав позов та передав установі фабрику разом з гуртожитком. Однак власник та мешканці до сих пір не бачили цього рішення суду. Замість цього навколо гуртожитку з’явилися невідомі, які цілодобово патрулюють територію. Була змінена охорона будівлі.

В гуртожитку з 2014 року мешкають вісім родин внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей, які працюють на фабриці. Наразі через конфлікт вони можуть втратити житло та роботу. На вулиці можуть опинитися діти.

Ще почитати:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Instagram вел возрастные ограничения для регистрации пользователей

Создать аккаунт в социальной сети Instagram могут пользователи старше 13 лет....

Це може бути цікавим

Нові Вали: столичний Поділ стане більш публічним

Архітектори та дизайнери представили проект реконструкції Верхнього і Нижнього Валів у Подільському районі Києва Головне - зробити район зручним для пішоходів т....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В штабе ООС напоминают, какую сумму можно провозить через КПВВ

Граждане часто нарушают нормы перевозки наличных средств 28 ноября вступили в силу новые правила перевозки наличных средств через линию разграничения....

Загрузка...