Наприкінці 2018 року в Україну завезли рекордну кількість бананів

З вересня по грудень 2018 року в Україну завезли більше 90 тисяч тонн бананів і таким чином показник експорту цього фрукту став рекордним за останні 5 років.

Наприкінці 2018 року в Україну завезли рекордну кількість бананів

Про це повідомляє Українська плодоовочева асоціація, передає Соцпортал.

Не дивлячись на надлишок пропозиції місцевого яблука, Україна з початку сезону імпортувала рекордний обсяг бананів за останні п’ять років.

- Україна збільшує імпорт бананів вже 4 рік поспіль, з 2015 року, коли поставки цих фруктів до українського ринку впали майже вдвоє через стрімку девальвацію гривні, що в свою чергу призводило до суттєвого подорожчання імпортної продукції. Але в поточному сезоні зростання споживання бананів в Україні відбувається скоріш за інерцією, адже на ринку досить велика пропозиція місцевого яблука, яке, до того ж, значно дешевше за банан, - коментують ситуацію спеціалісти УПОА.

В цілому, з вересня по грудень сезону-2018/19 до України було ввезено майже 92 тис. тонн бананів, а це на 5% більше, ніж за такий же період попереднього сезону.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как накопить на отпуск: существует самый простой способ

Существует самый простой способ как накопить уже на следующий отпуск....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Кому положена прибавка к пенсии в июле

В июля в связи с повышением прожиточного минимума в Украине произойдет поэтапное повышение пенсий и других социальных выплат....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Трагедія: на курорті в Лазурному загинув монтажник атракціону

Трагедія відбулась на набережній Чорноморського містечка Лазурного, у Херсонській області....

Загрузка...
Загрузка...