На станціях київського метро встановлять табло зворотного відліку часу

Сьогодні депутати Київської міської ради прийняли рішення про облаштування на станціях метро табло зворотного відліку часу до прибуття потягу.

На станціях київського метро встановлять табло зворотного відліку часу

Про це Новини Києва. Соцпортал повідомили у прес-службі Київської міської ради.

Мета рішення –встановлення на станціях столичної підземки табло зворотного відліку часу до прибуття потягу. Так громадяни зможуть бачити достовірний час очікування. Така система є загальноприйнятою у всіх країнах світу, де є метрополітен.

- Київська громада неодноразово звертала увагу влади на необхідність запровадження відповідного сервісу з інформування пасажирів метрополітену про очікуваний час прибуття потягу. Так, у 2015 році була зареєстрована відповідна електронна петиція, яка зібрала понад 10 тисяч голосів. Однак її було відхилено з мотивів відсутності належного фінансування, - зазначив співавтор рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації вказаної ініціативи, буде визначений після розробки проектно-кошторисної документації зі встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потягу.

Рішення підтримали 73 депутати Київради.

Нагадаємо:

У Києві відбудеться флешмоб «Велосипедом на роботу».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Нардеп от «Слуги народа» попросил у Кличко 8 квартир для помощников

С просьбой предоставить для своих помощников восемь служебных квартир в Киеве обратился народный депутат от фракции «Слуга народа» Богдан Торохтий....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Лондонська поліція запаслася веганскою їжею для затриманих на кліматичних протестах

Столична поліція Лондона замовила додаткове вегетаріанське харчування для ув'язненихЗамовлена їжа піде для харчування затриманих, які брали участь в кліматичних....

Загрузка...
Загрузка...