В Україні скоротилося виробництво цукру

Незважаючи на рекордну врожайність цукрових буряків, за підсумками сезону 2018/2019 маркетингового року виробництво цукру в Україні скоротилося на 15%.

Про це повідомляє Укрцукор, передає Соцпортал.

Всього в сезоні працювало 42 цукрових заводи, які переробили 13,6 млн т цукрових буряків, що майже на 10% менше ніж минулого року. Внаслідок зменшення посівних площ та кількості сировини було отримано на 15% менше цукру.

- Проте, цього вистачить для забезпечення внутрішньої потреби та реалізації зовнішньо-економічних контрактів, - розповіла заступник голови правління НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

За її словами, ще однією причиною скорочення виробництва цукру в 2018/2019 МР стала низька якість сировини.

Зазначається, що у 2018 році аграріям вдалось отримати рекордну врожайність цукрових буряків, проте цукристість була чи не найнижчою – 16,47%.

Лідером з виробництва цукру, по традиції, стала Вінницька область – 424,0 тис. т. Другу позицію зайняла Тернопільська обл. – 227,0 тис. т. Замикає трійку найбільших виробників Полтавська обл. – 222,5 тис. т цукру.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Николаеве на автобусной остановке нашли младенца

Брошенную новорожденную девочку нашли на остановке общественного транспорта в Николаеве....

Це може бути цікавим

​"Новогодний" обмен пленными: что известно

Уже до конца текущего года вернуться домой могут 72 украинца....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Результаты Нормандского саммита: полный текст коммюнике

О неотложные меры по стабилизации ситуации в зоне конфликта, имплементации политических положений Минских соглашений, а также о дальнейших шагах в вопросе урегул....

Загрузка...