Порошенка звинуватили у підготовці до фальсифікації виборів

«Батьківщина» вимагає від Міністерства внутрішніх справрозслідувати масовий підкуп виборців, який планує президент Порошенко і його штаб.

Відповідні заяви про злочини сьогодні буде подано міністру Арсену Авакову.

Про це лідер партії «Батьківщина» і кандидат в президенти України Юлія Тимошенко повідомила на засіданні Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і комітетів.

Лідер партії «Батьківщина» заявила, що такої масштабної корупції не пам’ятає на жодних виборах, навіть за часів Януковича: «Порошенко – це корупціонер найвищого ґатунку, який бере з бюджету те, що йому не належить, і за рахунок цих грошей підкуповує людей».

- Порошенко чітко взяв курс на збереження влади шляхом фальсифікацій. Уся країна знає, що він зі своїм оточенням створює сітку підкупу виборців і роздає по 1000 грн за голос. Всі знають, що реєстр виборців попри всі демографічні тенденції раптово збільшився. Я звертаюся до міністра внутрішніх справ з вимогою негайно розслідувати ці злочини і не допустити фальсифікацій під час виборів, - сказала вона.

Юлія Тимошенко вимагає від міністра внутрішніх справ А.Авакова негайно оприлюднити всі дані про підкуп виборців президентом та його штабом на чолі з Березенком.

- Ми вимагаємо від міністра внутрішніх справ негайно перевірити цей реєстр і попередній. І прибрати з них всіх «мертвих душ» та припини підготовку Порошенка до масштабних фальсифікацій,- зауважила вона.

«Батьківщина» подає до МВС заяву з вимогою перевірити законність змін у реєстрі виборців щодо збільшення числа виборців за останні п'ять років попри суттєве скорочення чисельності населення України в цей період.

За інформацією Юлії Тимошенко, таємно, без права кандидатів у президенти контролювати цей процес, чинна влада збільшила реєстр на мільйон людей. Також, чинна влада ще планує зняти захист із бюлетенів, а це дасть можливість команді Порошенка надрукувати більшу кількість та «вкидати» їх на виборах.

Юлія Тимошенко звернулася до міністра внутрішніх справ та Генерального прокурора з вимогою втрутитися в ситуацію і не дати можливості провести масові фальсифікації та підкуп виборців.

- Країна чекає години, коли цей продажний корумпований президент, який прикривається патріотичними гаслами, піде з влади. Я закликаю всіх колег не дати Порошенкові залишитися при владі: країна вже не витримає такого керівництва, - додала вона.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​20 000 киевлян первыми услышали, как звучит «Голос воды»

Сердца свыше 20 000 людей бились в такт музыке от 4 самых известных украинских исполнителей, которые выступали больше 3 часов и спели 15 композиций вживую врамках арт-п....

Це може бути цікавим

В Киеве наркоторговцы убили и закопали мужчину

В Киеве к убийству мужчины, которого ранее нашли правоохранители, оказались причастны наркоторговцы....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Лоукостер Ryanair начнет летать из еще двух крупных городов Украины

Ирландская лоукост-авиакомпания Ryanair начнет летать из Харькова и Одессы с июня 2019 года....

Загрузка...