Двоє школярів ледь не замерзли у льодовій пастці на озері

На одному із озер Харківської області двоє школярів не змогли самостійно вибратися із льодово-болотистої пастки. Довелося на допомогу викликати рятувальників.

Двоє школярів ледь не замерзли у льодовій пастці

Про це Соцпортал повідомили у ДСНС Харківської області.

На номер «101» надійшло повідомлення, що на замерзлому озері поблизу Мерефянського шосе двоє неповнолітніх дітей потребують допомоги.

На місці виклику було виявлено двох підлітків на відстані близько 50 метрів від берегової лінії, які потрапили в льодово-болотисту пастку та не можуть самостійно покинути її. Рятування значно ускладнювали неможливість під’їзду, сильна засніженість, густе заростання очеретом та болотиста характеристика місцевості.

Використовуючи рятувальні жилети, драбину палицю та підручні засоби (дошки) співробітники ДСНС доставили підлітків на берег. Ними виявились учні дев’ятогокласу місцевої школи, що мешкають поблизу.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Изысканный маникюр с золотыми полосками

Маникюр с золотыми полосками – актуальный ногтевой дизайн наступающего сезона....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В школах Франции один день в неделю будет подаваться вегетаринская пища

Начиная с 1 ноября французские школы должны будут еженедельно предлагать как минимум один полностью безмясной обедЭта мера направлена на выполнение закона о сель....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

З початку 2019 року 867 українців отримали статус постраждалих від торгівлі людьми

За даними Міністерства соціальної політики, 867 громадян України та сім іноземців отримали статус постраждалих від торгівлі людьми, 454 із них – постраждалі від труд....

Загрузка...
Загрузка...