ЦВК відмовилася реєструвати Симоненка кандидатом в президенти

Однією з причин відмови є те, що Симоненка висунула партія яка підпадає під норму закону щодо засудження комуністичного режиму та заборону пропаганди його символіки.

ЦВК відмовилася реєструвати Симоненка кандидатом в президенту

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі ЦВК.

До ЦВК 29 січня 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Симоненка П.М., висунутого 3 січня 2019 року на з’їзді Комуністичної партії України.

- Розглянувши вказані документи, Комісія встановила, що Симоненка П.М. висунуто партією, статут, найменування та символіка якої не відповідають вимогам Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", - йдеться у повідомленні.

Також у Центрвиборчкомі звернули увагу, що подана Петром Симоненком анкета кандидата на пост Президента України не містить відомостей про його місце проживання на території України протягом десяти останніх перед днем виборів років.

- Враховуючи викладене, Комісія відмовила Симоненку Петру Миколайовичу, висунутому Комуністичною партією України, в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України, - йдеться у рішенні ЦВК.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Інтернет і ТБ в Україні подорожчають

Експерти впевнені, що після подорожчання на 15-25 грн у 2019 році, вартість інтернет-послуг знову зросте у 2020-му, наближаючись до європейських цін На скільки зростуть ц....

Це може бути цікавим

Спать на левом боку полезно - ученые

Специалисты отмечают, что сон в такой позе имеет много преимуществ и в целом очень полезенСон на левом боку укрепляет лимфатическую систему, поскольку в таком поло....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Вбив та спалив свою сусідку, бо не позичила 50 гривень: ВІДЕО

Трагедія сталася на Прикарпатті у віддаленому хуторіРятувальників на місце пожежі викликали сусіди....

Загрузка...