ЦВК відмовилася реєструвати Симоненка кандидатом в президенти

Однією з причин відмови є те, що Симоненка висунула партія яка підпадає під норму закону щодо засудження комуністичного режиму та заборону пропаганди його символіки.

ЦВК відмовилася реєструвати Симоненка кандидатом в президенту

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі ЦВК.

До ЦВК 29 січня 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Симоненка П.М., висунутого 3 січня 2019 року на з’їзді Комуністичної партії України.

- Розглянувши вказані документи, Комісія встановила, що Симоненка П.М. висунуто партією, статут, найменування та символіка якої не відповідають вимогам Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", - йдеться у повідомленні.

Також у Центрвиборчкомі звернули увагу, що подана Петром Симоненком анкета кандидата на пост Президента України не містить відомостей про його місце проживання на території України протягом десяти останніх перед днем виборів років.

- Враховуючи викладене, Комісія відмовила Симоненку Петру Миколайовичу, висунутому Комуністичною партією України, в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України, - йдеться у рішенні ЦВК.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В одной из многоэтажек Киева прогремел взрыв

По предварительным данным в одной из многоэтажек Киева разорвалась граната....

Це може бути цікавим

Водительские права не будут официально удостоверять личность

Водительские права исключат из общего перечня документов удостоверяющих личность....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Минсоцполитики рассказали о санкциях за неуплату "коммуналки" после монетизации субсидий

Об этом сообщил генеральный директор Директората семьи и социальной поддержки Минсоцполитики Виталий Музыченко, передает УБР....

Загрузка...