Пам’ять можна тренувати уві сні - вчені

Пам’ять можна тренувати уві сні - вчені

Під час сну мозок людини фільтрує інформацію, дозволяючи краще запам’ятовувати побачене за день.

Такого висновку дійшли вчені Бернського університету (Швейцарія), які провели дослідження 41 добровольця. Робота опублікована у журналі Current Biology, передає Соцпортал з посиланням на 1NEWS.

Автори дослідження вважали, що змусити мозок при цьому запам’ятовувати якусь додаткову інформацію неможливо, але вирішили перевірити. Для експерименту вони відібрали 76 учасників, але тільки 41 з них пройшли усі обов’язкові стадії.

Вони перевірили роботу імпліцитної (неусвідомленої) пам’яті на прикладі вигаданої мови. Під час повільного сну, який проходить у чотири стадії і триває приблизно 80-90 хвилин відразу після засипання, вони включали німецькомовним учасникам аудіозаписи, в яких програвалися пари слів: німецьке та його придуманий аналог. Мета такого підходу полягала у тому, щоб побачити, чи залишать такі пари слів слід в імпліцитній пам’яті людей.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У ​Google назвали найпопулярніші GIF-ки 2019

Компанія Google опублікувала список GIF-картинок, які користувалися найбільшим попитом серед інтернет-аудиторії у 2019....

Це може бути цікавим

​"Новогодний" обмен пленными: что известно

Уже до конца текущего года вернуться домой могут 72 украинца....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Что известно по итогам саммита "Нормандской четверки": основные тезисы

О неотложных мерах по стабилизации ситуации в зоне конфликта, имплементации политических положений Минских соглашений, а также о дальнейших шагах в вопросе урегу....

Загрузка...