Чехія планує запрошувати більше українських заробітчан

Уряд Чеської Республіки планує розширити квоту для українських заробітчан до 40 тисяч осіб на рік.

Чехія планує запрошувати більше українських заробітчан

Про це повідомляє NewFormat з посиланням на «Хвиля», передає Соцпортал.

Чеський уряд збирається подвоїти квоти на запрошення українських працівників в рамках програми, яка функціонує з 2016 року.

- Поточна щорічна потужність — 21 тисяча осіб. Уряд Чехії розглядає можливість розширення квоти до 40 тисяч осіб щорічно, проте остаточне рішення ще не прийнято, - повідомив міністр закордонних справ Чеської Республіки Томаш Петршічек.

Саму програму він назвав унікальною і надзвичайно успішною, яка дозволяє претендентам з України подавати заявки на отримання дозволу на проживання у зв’язку з працевлаштуванням.

За словами міністра, на ринку праці Чехії існує високий попит на кваліфікованих працівників, який неможливо задовольнити за рахунок внутрішніх ресурсів. Це відкриває можливість для українських працівників, які є кваліфікованими і працьовитими, набути досвіду роботи в різних компаніях Чеської Республіки.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Если вы молодой писатель - можете поискать вдохновения у Стивена Кинга в доме

У Стивена Кинга есть старый викторианский особняк, в котором он сейчас не живет....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Росії продовжують спрощувати процедуру видачі громадянства українцям

Українцям автоматично надають статус носіїв російської мови Статус носія російської мови дає право отримати посвідку на проживання в Росії, а також громадянство....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Евросоюз отложил переговоры о членстве Албании и Северной Македонии

Европейский союз отложил переговоры о вхождении Северной Македонии и Албании в ЕС - Туск Об этом во время пресс-конференции заявил председатель Евросовета Дональд....

Загрузка...
Загрузка...