В мережі з'явилася зведена карта виборчих округів: приходь і голосуй

Фахівці картографічної компанії "Візіком" розробили і оприлюднили карту виборчих округів.

Про це вони повідомили на своїй сторінці у Facebook, передає Соцпортал.
- 31 березня на Україну очікує історична подія – вибори Президента країни. 31 березня ми отримаємо відповіді на питання, від яких залежить майбутнє теперішніх і наступних поколінь. Серед них головні: в якому напрямку і як буде розвиватися Україна; хто візьме на себе відповідальність за її прогрес і яким чином її реалізує, - відзначили вони.

Як відомо, основа виборчої системи України – одномандатні виборчі округи. Сьогодні їх (включно із закордонними та окупованими територіями) 225.

- Саме волевиявлення в їх межах визначить рух України до омріяних поколіннями ідеалів безпечної, справедливої і комфортної для нас, громадян, країни. Ми скористалися відкритою інформацією з сайту ДРВ і підготували для вас зведену, в масштабах всієї України карту її округів, - розповіли у "Візікомі".

Офіційна інформація про округи міститься на сайті Державного реєстру виборців. Вона дозволяє оперативно і у зручній для користувача формі знайти не тільки свій округ, але і дільницю.

- Приходьте 31 березня на вибори. Обирайте власне майбутнє свідомо. Ніхто, крім нас цього не зробить. Хто, як не ми відповідальні за нього? - запросили вони.

Раніше, нагадаємо,

компанія "Візіком" поділилася невеликою картою, на котрій були позначені місця офіційного продажу новорічних ялинок.

Крім того, завдяки їм у Києві з'явилася карта контейнерів для збору небезпечних відходів Києві з'явилася карта контейнерів для збору небезпечних відходів. Зокрема, таких як відпрацьовані лампочки, батарейки, ртутні термометри.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Чи варто купувати кутовий диван з каркасом ДСП?

Сьогодні матеріалів, з яких роблять дивани - безліч....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Розпочався Фандрайзинг марафон в рамках 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon

Компанія Run Ukraine та Українська Біржа Благодійності розпочинають Фандрайзинг марафон та пропонують небайдужим українцям долучитися до масової благодійної ініціат....

Загрузка...