В мережі з'явилася зведена карта виборчих округів: приходь і голосуй

Фахівці картографічної компанії "Візіком" розробили і оприлюднили карту виборчих округів.

Про це вони повідомили на своїй сторінці у Facebook, передає Соцпортал.
- 31 березня на Україну очікує історична подія – вибори Президента країни. 31 березня ми отримаємо відповіді на питання, від яких залежить майбутнє теперішніх і наступних поколінь. Серед них головні: в якому напрямку і як буде розвиватися Україна; хто візьме на себе відповідальність за її прогрес і яким чином її реалізує, - відзначили вони.

Як відомо, основа виборчої системи України – одномандатні виборчі округи. Сьогодні їх (включно із закордонними та окупованими територіями) 225.

- Саме волевиявлення в їх межах визначить рух України до омріяних поколіннями ідеалів безпечної, справедливої і комфортної для нас, громадян, країни. Ми скористалися відкритою інформацією з сайту ДРВ і підготували для вас зведену, в масштабах всієї України карту її округів, - розповіли у "Візікомі".

Офіційна інформація про округи міститься на сайті Державного реєстру виборців. Вона дозволяє оперативно і у зручній для користувача формі знайти не тільки свій округ, але і дільницю.

- Приходьте 31 березня на вибори. Обирайте власне майбутнє свідомо. Ніхто, крім нас цього не зробить. Хто, як не ми відповідальні за нього? - запросили вони.

Раніше, нагадаємо,

компанія "Візіком" поділилася невеликою картою, на котрій були позначені місця офіційного продажу новорічних ялинок.

Крім того, завдяки їм у Києві з'явилася карта контейнерів для збору небезпечних відходів Києві з'явилася карта контейнерів для збору небезпечних відходів. Зокрема, таких як відпрацьовані лампочки, батарейки, ртутні термометри.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні у вересні рекордно подорожчала гречана крупа і сметана

В Україні вартість гречаної крупи протягом вересня зросла на 18%За даними Держстату, на початку жовтня за кілограм гречки в середньому по країні торговці просили 20,7....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Они вернулись. Казаки на осень от простых до роскошных

Казаки вернулись на подиумы и полки магазинов Этой осенью большинство модных домов представили свои версии — с двойным или удлинённым голенищем, контрастными вст....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Краще вдягайте маски. Техніка фіксує високий рівень забруднення повітря у Києві

Датчики якості повітря фіксують значне забруднення повітря у Києві 19 жовтня датчики якості повітря показують сильне забруднення повітря у Києві....

Загрузка...
Загрузка...