Поїзд чотирьох столиць можуть продовжити до Естонії

Поїзд чотирьох столиць, який з осені минулого року курсує за маршрутом Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига можуть продовжити до столиці Естонії Таллінна.

Поїзд чотирьох столиць можуть продовжити до Естонії

Про це повідомляє Магістраль, передає Соцпортал.

До чотирьох столиць поїзда № 31/32 вже цієї весни може приєднається і п’ята - Таллінн. Практичні рішення щодо цього вироблені після чергового раунду переговорів представників залізниць України, Литви та Естонії, які днями пройшли в Києві.

Під час зустрічі сторони обговорили умови, на яких можливе продовження маршруту цього міжнародного поїзда до столиці Естонії.

- Свого часу естонська сторона, розглядаючи свою участь у проекті, взяла час на аналіз економічної складової проекту, зокрема його рентабельності. Зі свого боку можемо доповісти, що за період курсування поїзд уже перевіз майже 5 тис. пасажирів, а його населеність становить майже 60 %, що наочно демонструє привабливість нового проекту, - зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Відзначається, що поїзд № 31/32 Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига почав курсувати з 28 вересня 2018 р. Наразі у складі поїзда курсує 10 вагонів, з них дев’ять купе та один вагон класу люкс, у шостому вагоні купе діляться на чоловічі та жіночі.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве ищут родственников пожилой женщины

В столице и Киевской области ищут родственников 81-летней Крюк Марии Ивановны....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ватикан представил «умные» чётки под названием eRosary

В разработке новинки помогала компания Acer....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Фастфуд приводит к снижению уровня тестостерона - ученые

Особо опасны бургеры для мужчин с избыточным весом В рамках недавней работы специалисты решили выяснить, как продукты быстрого питания с высоким содержанием жир....

Загрузка...
Загрузка...