З в'язниці під Києвом ледь не відпустили небезпечних злочинців

З в'язиці у Бучі під Києвом ледь не відпустили двох особливо небезпечних злочинців.

прокуратура, злочинець

- Прокуратурою Київської області упереджено передчасне умовно-дострокове звільнення двох засуджених від відбування покарання з Бучанської виправної колонії № 85, - йдеться у повідомленні.

Зокрема, прокуратурою області за результатами перевірки в державній установі «Бучанська виправна колонія (№ 85)» виявлено грубі порушення вимог кримінального та кримінально-виконавчого законодавства при розгляді питання про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання.

Встановлено, що комісією вказаної установи безпідставно прийнято рішення щодо направлення до суду клопотань про умовно-дострокове звільнення 2 засуджених, які за період відбування покарання не приймали участі у програмах диференційовано виховного впливу, а також фактично не залучались до оплачуваної суспільно корисної праці в колонії.

В матеріалах особової справи засуджених виявлено відсутність документів, що підтверджують їх виправлення, доведене сумлінною поведінкою і ставленням до праці, як того вимагає стаття 81 Кримінального кодексу України.

Реагуючи на вищезазначені порушення прокуратурою області внесено вказівку, в тому числі з вимогою скасувати незаконні рішення. На даний час також вирішується питання про притягнення винних посадових осіб колонії до дисциплінарної відповідальності.

Законність застосування до засуджених заохочувальних норм перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури області.

Разом з тим нагадаємо, що:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Продукты, в которых нуждаются волосы осенью и зимой

Осенне-зимний период негативно сказывается на состоянии волос: они теряют объем и силу, тускнеют, становятся нездоровыми и склонными к выпадениюВолосы в это время ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Испанские медработники исполняют желания людей с ограниченными физическими возможностями

«Ambulancia del Deseo» работает на юго-востоке Испании, и её цель состоит в том, чтобы исполнить самую заветную мечту пациентов с ограниченными физическими возможностями ил....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​За яких умов українських фермерів можуть позбавити земельних паїв

Якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, його автоматично вв....

Загрузка...
Загрузка...