У громадському транспорті Києва почнуть рахувати пільговиків

Облік пільговиків, які у Києві безкоштовно користуються громадським транспортом, будуть здійснювати за допомогою «Картки киянина».

У громадському транспорті Києва почнуть рахувати пільговиків

Про це Новини Києва. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

У столиці запроваджується єдина система обліку пільговиків у міському громадському транспорті за допомогою муніципальної картки «Картки киянина». Таким чином, кожна пільгова поїздка буде зафіксована, що дасть змогу підвищити якість контролю за цільовим використанням бюджетних коштів та точності прогнозу пасажиропотоків.

- Київ наразі є єдиним містом в Україні, яке передбачає у своєму бюджеті кошти на відшкодування пільгового проїзду. Сьогодні муніципальна картка «Картка киянина» є єдиним механізмом, що дає можливість фактично зафіксувати, скільки пасажирів скористалися пільгою на проїзд. Таким чином, на підставі цих даних перевізники зможуть отримувати з міського бюджету повну компенсацію за перевезення пільговиків, – розповів директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

На сьогодні у наземному громадському транспорті встановлено валідатори, за допомогою яких здійснюється облік пільгових категорій громадян, що користуються цим видом транспорту. У разі наявності пільги, під час валідації кошти не знімаються. Картка виключно реєструється у системі для коректного обліку пасажиропотоку та компенсації витрат на перевезення підприємствам-перевізникам. Тож Київська міська державна адміністрація наполегливо рекомендує киянам-пільговикам отримати та користуватися муніципальною карткою «Картка киянина».

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Дружина накинула чоловіку пакет на голову та задушила

На Харківщині після сімейної сварки чоловік ліг спати....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Чорнобиль'33: Прип'ять знову ожила

У планах організаторів - зробити акцію пам’яті щорічною, а місто Прип’ять - її офіційним місцем проведення....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Метрополітен Києва: три станції відремонтує, одну збудує

Метрополітен Києва планує відремонтувати станції «Шулявська», «Сирець», «Політехнічний інститут»....

Загрузка...
Загрузка...