КиЇвський метрополітен розповів про власний рекорд

київський метрополітен, новини КиєваКиївська підземка перевезла кожного 15-го жителя Землі: за 2018 рік підземкою скористалися 496 млн 071 тис. пасажирів. Це 15-та частина населення планети.

Про це йдеться у повідомленні в пабліку київського метро, передає Новости Киева. Соцпортал.

- Найпопулярнішою традиційно залишається червона лінія метрополітену - 204 млн 515 тис. осіб. Найбільш завантаженою тут є станція "Лісова" (20 млн 701 тис. пасажирів). Більше 20 мільйонів поїздок зафіксовано також на станціях “Академмістечко” та “Вокзальна”. Найменше пасажирів перевезла станція "Дніпро" (935,2 тис.), - повідомляється у новині.

Наступною за пасажиропотоком є синя лінія - 172, 833 тис. поїздок. Максимальний пасажиропотік був на станції "Мінська" (17 млн 114 тис. осіб). Більше 15 мільйонів поїздок було також на станціях “Почайна” та “Контрактова площа”. Мінімальний пасажиропотік - на станції "Поштова площа"(4,7 млн).

Зелена гілка підземки перевезла – 118 млн 723 тис. пасажирів. Вона - найменш завантажена у столичній підземці. Найбільший пасажиропотік зафіксовано на станції "Позняки" - 14 млн 546 тис осіб. Минулого року у лідерах була “Лук’янівська” з майже таким же показником. Цього року остання перевезла 14 млн 533 тис. пасажирів. Найменше ж пасажирів по цій лінії на "Червоному хуторі". Станцією скористалося 1,7 млн пасажирів.Загальний річний показник перевезень на рівні 2017 року (498 млн пас.).

- Нагадаємо, що метрополітен продовжує відмову від використання жетона. Більшість пасажирів уже перейшли на сучасні засоби оплати, зокрема картку метро. При її поповненні на 50 поїздок кожна коштує 6,5 грн, - додали у прес-службі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Потоковая передача музыки вредит экологии: больше чем пластинки или компакты

Оказалось, что потоковая передача музыки вредит экологии....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Илон Маск выкупит все акции Tesla

Маск заявил, что желает выкупить акции Tesla ценой в $420 за 2-3 года....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Митрополит УПЦ Росії в Україні виступив за " підтримку" Зеленського

Глава УПЦ Росії в Україні Онуфрій привітав Зеленського з перемогою....

Загрузка...
Загрузка...