У Китаї знайшли невідому науці рептилію

На думку вчених рептилія, останки якої знайшли на території Китаю, жила приблизно 250 мільйонів років тому і своїм зовнішнім виглядом нагадувала качкодзьоба.

У Китаї знайшли невідому науці рептилію

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на cikavosti.com.

В одній з провінцій Китайської Народної Республіки археологи виявили останки загадкової рептилії, яка, імовірно, жила в земних морях майже 250 мільйонів років тому. Що стосується схожості з нинішніми представниками фауни, то, на думку вчених, найбільш близьким є відразу ж качкодзьоб.

Відкриття було зроблено американськими вченими, які представляють університет Каліфорнії в Девісі, а підсумки роботи були опубліковані на сторінках видання Scientific Reports. Експерти відзначили, що тварина володіла широкими ластами, довгим і товстим хвостом, унікальними щелепами, які нагадують «качиний» дзьоб і дуже слабкими передніми кінцівками.

Швидше за все, «качкодзьоб» часів мезозою добував їжу, копаючись у мулі на дні мілководних заток і захоплюючи дрібних рачків і інших безхребетних. Надалі дослідники хочуть більш детально вивчити останки тварини, а також провести кілька розкопок для внесення деяких коректив в картину еволюції.

Нагадаємо, вчені знайшли нове пояснення смерті Олександра Македонського.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, насколько в Украине подорожали огурцы

Огурцы в Украине подорожали на 30% ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Скажений слон затоптав родину

В одному із селищ Індії слон кинувся до будинку та затоптав родину, що відпочивала на веранді....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Науковці з Данії переконують, що сумки з текстилю більш шкідливі, ніж поліетиленові пакети

Науковці з невеличкої Скандинавської країни дійшли цікавого висновку, що різноманітні сумки та упаковки, які пропонуються, як альтернатива поліетиленовим пакета....

Загрузка...
Загрузка...