Глава Служби зовнішньої розвідки розповів про можливу силову дестабілізацію в Україні

Глава Служби зовнішньої розвідки розповів про можливу силову дестабілізацію в Україні

Російська влада вже виділила спецслужбам 350 млн доларів для реалізації підривної діяльності на виборах в Україні у 2019 році.

Про це заявив очільник Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Єгор Божок, інформує Соцпортал з посиланням на today.ua.

За його словами, у Росії в планах не тільки безпрецедентне втручання у вибори в 2019 році, а також є варіанти на випадок програшу проросійських сил – силова дестабілізація ситуації в Україні, щоб змусити Київ капітулювати і піти на умови Кремля.

- У Кремлі базуються на трьох сценаріях розвитку подій в Україні. Перший – це реванш проросійських сил за підсумками президентських або парламентських виборів. У разі провалу проросійських сил… на президентських виборах, буде застосовуватися інший сценарій, а саме – внутрішня дестабілізація… щоб силою змусити Україну прийняти умови, які висуває Кремль, – розповів розвідник.

Третій сценарій – військова операція проти України, якщо проваляться перші два варіанти. Гроші будуть спрямовані на проплату фейковий новин і підкуп, організацію провокацій, протестів, внутрішньополітичного тиску на керівництво держави, а також для підготовки кібератак.

- Завдання, яке стоїть перед усіма спецслужбами Російської Федерації, – "хто завгодно, тільки не Порошенко". На думку російського політикуму, Порошенко єдиний, з ким не можливо домовитися про повернення України в орбіту впливу Росії, – додав глава спецслужби.

Нагадаємо, уперше в Україні відбудеться фестиваль гігантських китайських ліхтарів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как побороть прокрастинацию

Прокрастинация – явление характерное для многих людей....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Электрический велосипед, оснащенный системой стабилизации: новый спортивный тренд (видео)

Электрический велосипед, оснащенный системой стабилизации вполне может претендовать на статус нового спортивного тренда....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Путину стоит бояться нового украинского президента: стало известно, почему

Путину стоит бояться нового украинского президента....

Загрузка...
Загрузка...