У Карпатах під сніговою лавиною загинув турист з Києва

У Карпатах трьох туристів з Києва накрило сніговою лавиною. Двоє з них зуміли вибратися з-під товщі снігу, але свого третього товариша вони відкопали вже мертвим.

У Карпатах під сніговою лавиною загинув турист з Києва

Про це Соцпортал повідомили у ДСНС Закарпатської області.

Як з’ясувалось, троє туристів з Києва попередньо дізнавались в рятувальників про погодні умови, рівень лавинної небезпеки та можливість виходу туристичним маршрутом. У відповідь, фахівці ДСНС заборонили їм виходити у Карпати та рекомендували дочекатись покращення погодних умов. Однак ті, знехтували порадами та вирушили туристичним маршрутом до гірського озера Геришаска на полонину Ярошеска в районі гори Стіг Рахівського району.

За словами потерпілих, близько 17:00 24 січня їх накрило сніговою лавиною. Двом з них вдалось відкопатися з-під шару снігу і вони відкопали свого товариша, однак, він вже був без ознак життя.

У зв’язку із темною порою доби, вони вирішили переночувати вгорах, а зранку повернутись до населеного пункту та розповісти про цей факт відповідним службам. Адже самостійно транспортувати загиблого, через брак технічних засобів не виявлялось можливим.

Наразі у цю місцевість направленапошуково-рятувальна група для транспортування тіла.

Нагадаємо, туристів попередили про небезпеку снігових лавин у Карпатах.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Власти Таиланда пригрозили смертной казнью американцу, который построил дом на воде (видео)

Американцу, который построил дом на воде вблизи берегов Таиланда, грозит пожизненное заключение, или даже смертная казнь....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Север против юга: изменение климата стимулирует разделение на богатых и бедных

Изменение климата стимулирует разделение на богатых и бедных....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...