Найчастіше український часник експортували в Грузію та Австрію

Найчастіше український часник експортували в Грузію та Австрію

У 2018 році основними покупцями часнику з України були такі країни як Білорусь, Латвія, Польща, Естонія, Грузія і Австрія.

Про це йдеться в повідомленні Ради з питань експорту продовольства (UFEB), зазначає Соцпортал з посиланням на agronews.ua.

Посівна площа часнику в Україні в 2018 році склала 22,6 тис. га, що на 4,4% більше, ніж в 2017 р (21,5 тис. га). Основна частина посівів зосереджена в приватному секторі – 21,5 тис. га, тоді як площа промислових підприємств склала в 2018 році 1,1 тис. га.

Якщо говорити про світовий ринок часнику, то він демонструє постійне зростання, як в поставках, так і в споживанні. Монополістом на даному ринку можна вважати Китай. Він є топ-виробником і експортером, а його частка від світового ринку становить 80%.

Індія не так яскраво виражена на світовому ринку, але може скласти конкуренцію китайському часнику, її частка 5,3%. Бангладеш – 1,4%, Південна Корея – 1%, М’янма – 0,8%, Узбекистан – 0,7%, Туреччина – 0,5% доповнюють «картину» експорту.

- Українським виробникам потрібно орієнтуватися на ринок Європи, Прибалтики та Північної Америки. Збільшувати поставки часнику потрібно в свіжому вигляді, адже зараз в світі панує тренд на свіжі продукти, – вважають в UFEB.

Нагадаємо, Україна вдвічі скоротила експорт борошна.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Каким будет самое модное платье весны 2019

Главным трендом весны 2019 оказалось платье, которое идеально подойдет для традиционных пикников на свежем воздухе....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Как побороть прокрастинацию

Прокрастинация – явление характерное для многих людей....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Европе тоже есть нищие: целые страны

Отдельные европейские страны выглядят нищими по сравнению с другими....

Загрузка...
Загрузка...